11. a 12. kolo EXJ: Proti Trenčínu viac než odvážne a so ziskom dvoch bodov (fotogaléria)

Hokejisti juniorského tímu privítali cez víkend na svojom ľade lídra tabuľky z Trenčína, ktorému však veľmi príjemné privítanie neprichystali. V 13. minúte prvého duelu viedli už 2:0, no v záverečnej časti hry sa po Pjatakovej presnej strele na 3:3, začínalo odznova. Posledné dve minúty však rozhodli o víťazstve „vojakov“. V nedeľu sa podaril „vlkom“ zopakovať dobrý výkon a ešte pridať aj niečo naviac. Po góloch dorastenca Reháka a Korbáša smeroval zápas do predĺženia a samostatných nájazdov, v ktorých sa rozhodujúcim zakončením prezentoval druhýkrát v zápase S. Rehák.

11. kolo

MsHKM Žilina – Dukla Trenčín 3:5 (2:0, 0:2, 1:3)

Góly MsHKM: 11. Udovychenko (Dilkov), 13. Bielousov (Korbáš, Kotala), 50. Pjaták (Pišoja, Hryzák).

Zostava MsHKM: Lackovič – Pišoja, Turian, Brath, Hryzák, Pjaták – Coma, Surán, Gálik, Rehák, Valášek – Kotala, Babenko, Bielousov, Korbáš, Straka – Lopuchovský, Kozma, Dilkov, Udovychenko. Tréneri: M. Hrnčár, R. Stranianek.

12. kolo

MsHKM Žilina – Dukla Trenčín 3:2 sn (0:1, 1:1, 1:0, 0:0)

Góly MsHKM: 29. Rehák (Valášek, Korbáš), 45. Korbáš (Bielousov, Coma), 65. Rehák (rozhodujúci sam. nájazd).

Zostava MsHKM: Hrušík – Pišoja, Turian, Brath, Hryzák, Pjaták – Coma, Surán, Gálik, Rehák, Valášek – Lopuchovský, Babenko, Bielousov, Korbáš, Kozma – Kotala, Straka, Dilkov, Udovychenko. Tréneri: M. Hrnčár, R. Stranianek.