11. a 12. kolo nadstvaby EXJ: Juniori do play-off proti Popradu

Posledné dve kolá nadstavby B rozhodli o tom, že Žilinčania si zahrajú v tejto sezóne opäť play-off a ich súperom bude víťaz základnej, ale aj nadstavbovej časti A, HK ŠKP Poprad. V poslednom dvojkole privítali žlto-zelení už určite vypadávajúcich Liptákov a aj keď v prvom zápase neuspeli, nemuselo ich to mrzieť, lebo v súboji na diaľku nesupel ani Martin v Skalici. V nedeľu už uvoľnení Žilinčania zvíťazili a ako sme už spomínali, v boji o postup do semifinále, ich čaká silný Poprad. 

11. kolo nadstavby

MsHKM Žilina – HKM 32 L. Mikuláš 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Gól MsHKM: 43. Surán (Coma, Gálik).

Zostava MsHKM: Lackovič – Surán, Groma, Gálik, Valášek, Coma – Savara, Scheuer, Rehák, Hryzák, Pjatak – Babenko, Kotala, Bielousov, Korbáš, Straka – Krieger, Valo, Udovychenko. Tréneri: M. Hrnčár, R. Stranianek. 


12. kolo nadstavby

MsHKM Žilina – HKM 32 L. Mikuláš 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)

Góly MsHKM: 8. Bielousov (Valo, Kotala), 37. Straka (Korbáš, Krieger), 46. Hryzák (Scheuer, Krieger), 56. Hryzák (Surán, Groma).

Zostava MsHKM: Lackovič – Savara, Scheuer, Rehák, Hryzák, Pjatak – Babenko, Kotala, Krieger, Korbáš, Straka – Groma, Surán, Bielousov, Valo, Udovychenko. Tréneri: M. Hrnčár, R. Stranianek.