15. a 16. kolo EXK: Kadeti s jednou výhrou proti Trnave

Zaujímavé a dramatické zápasy odohrali v domácom prostredí kadeti MsHKM. V prvom z nich prehrávali v tretej tretine s Trnavou 0:1, avšak štvorgólový uragán im zabezpečil plný bodový zisk. V druhom stretnutí sa o najtesnejšom víťazstve hostí rozhodlo necelé tri minúty pred koncom.

1. kolo

MsHKM Žilina – HK Gladiators Trnava 4:1 (0:1, 0:0, 4:0)

Góly MsHKM:  43. Štefánik (Kubala), 43. Kubík (Myšiak , Pleva), 49. Šimík, 53. Tichý (Myšiak, Puvák).

Zostava MsHKM: Sihelský – Myšiak, Puškár, Kubík, Gašpierik, Pleva – Grbál, Lopušan, Šimík, Šteiniger, Puvák – Klučka, Štefánik, Tichý, Kubala. Tréneri: I. Marták, R. Stranianek.

1. kolo

MsHKM Žilina – HK Gladaitors Trnava 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)

Góly MsHKM: 22. Lopušan, 52. Lopušan (Gašpierik), 54. Šteiniger (Myšiak, Lopušan).

Zostava MsHKM: Sihelský – Myšiak, Puškár, Kubík, Gašpierik, Pleva – Grbál, Lopušan, Šimík, Šteiniger, Synák – Tichý, Štefánik, Kubala – Puvák. Tréneri: I. Marták, R. Stranianek.