19. a 20. kolo EXD: Dorastenci získali na Slovane bod po prehre v predĺžení

Žilinskí dorastenci sa v hlavnom meste Slovenska statočne pobili o extraligové body a jeden svojmu súperovi Slovanu aj uchmatli. V prvom zápase sa muselo rozhodnúť až v nadstavenom čase, no a predĺženie zvládli lepšie domáci. Na druhý deň „vlkom“ trochu utiekla prvá tretina a museli doháňať dvojgólový náskok belasých. Dvakrát sa priblížili na rozdiel jediného gólu, no na body to tentokrát nestačilo.

HC SLOVAN Bratislava – MsHKM Žilina 2:1 pp (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)

Gól MsHKM: 35. Štefánik (Rehák, Sluka).

Zostava MsHKM: Kubiridžák – Rehák, Sluka, Klajban, Mrenica, Truban – Pálfy, Jedličák, Kubala, Puškár, Dudáš – Ješeta, Vojtašák, Staríček, Šteiniger, Štefánik – Samuhel. Tréneri: R. Rehák, J. Kocúr.

HC SLOVAN Bratislava – MsHKM Žilina 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)

Góly MsHKM: 27. Šteiniger (Lopušan, Myšiak), 47. Lopušan (Myšiak, Štefánik).

Zostava MsHKM: Kubiridžák – Rehák, Sluka, Klajban, Dudáš, Kubala – Kocúr, Myšiak, Lopušan, Štefánik, Šteiniger – Sásik, Jedličák, Staríček, Podkonický, Suchár – Ješeta, Vojtašák, Samuhel, Puškár, Truban. Tréneri: R. Rehák, J. Kocúr.