19. a 20. kolo nadstavby LK: Z východu priviezli „vlci“ bod za remízu v Košiciach

Žilinskí kadeti cestovali na východniarsky „trip“ iba so štyrmi klasickými obrancami, no napriek mnohým absenciám, sa popasovali so súpermi veľmi dobre. V Košiciach zaskočili domácich efektivitou a viedli už 0:4. „Oceliari“ na úzkom pomocnom klzisku Steel arény vyvinuli na žilinskú bránku obrovský tlak, ktorý pretavili do gólov. „Vlci“ prišli o cenné víťazstvo štyri minúty pred koncom. Na druhý deň ich čakal súper z hornej polovice tabuľky, no a Michalovce boli nad sily žlto-zelených. Žilinčania sa držali statočne, keď dvanásť minút pred koncom svietil na tabuli prijateľný stav 3:2. Potom však domáci definitívne zlomili odpor „vlkov“ a doviedli duel do víťazného konca.

19. kolo nadstavby

HC Košice – MsHKM Žilina 5:5 (0:2, 3:2, 2:1)

Góly MsHKM: 2. Ficek, 15. Kopij (Szatmár), 26. Tretinár (Lašš, Kreutz), 28. Duľa (Truban, Zajvald), 42. Ficek (Franc).

Zostava MsHKM: SMOLKA – BEŇUŠ, FRANC, CVACHO, DUĽA, TRUBAN – HARVÁNEK, KREUTZ, FICEK, TRETINÁR, LAŠŠ – ZAJVALD, KOŠTEK, KOPIJ, SZATMÁR. Tréneri: M. Meluš, R. Kašša.