2. a 3. kolo LK: Kadeti v Detve nerozhodne, proti Ružomberku víťazne

Kadeti MsHKM si počas víkendu okúsili duel na súperovom štadióne, ale aj na tom domácom. V sobotu cestovali do Detvy a začali dobre, keď prvú tretinu vyhrali 1:2. V druhej časti hry sa po nepochopiteľných individuálnych chybách v radoch „vlkov“ dostali do dvojgólového trháku domáci. Žilinčania však ukázali charakter a v poslednej tretine zasypali súpera 21 strelami, z ktorých si dve našli cestu za chrbát domáceho gólmana. V nedeľu privítali žlto-zelení doma Ružomberok a v celom zápase boli lepším tímom, čo sa prejavilo aj na konečnom skóre.

2. kolo

HC 07 ORIN Detva – MsHKM Žilina 4:4 (1:2, 3:0, 0:2)

Góly MsHKM: 3. Tretinár (Franc), 18. Tretinár (Duľa), 45. Duľa (Franc, Ješeta), 59. Tretinár (Duľa).

Zostava MsHKM: Smolka – Harvánek, Franc, Tretinár, Duľa, Truban – Ješeta, Zrebný, Cvacho, M. Kuriak, Ficek – Beňuš, Maťaťa, Lašš, Tomašec, Szatmár. Tréneri: M. Meluš, R. Kašša.

3. kolo

MsHKM Žilina – MHK Ružomberok 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)

Góly MsHKM: 1. Sabo (Ješeta), 22. M. Kuriak (Ficek, Truban), 24. Cvacho (Ješeta), 33. Cvacho, 60. Sabo.

Zostava MsHKM: Sagan – Ješeta, Franc, Sabo, Duľa, Cvacho – Maťaťa, Harvánek, Lašš, Tomašec, Tretinár – Beňuš, Zrebný, Ficek, M. Kuriak, Truban. Tréneri: M. Meluš, R. Kašša.