21. a 22. EXD: Dorastenci získali proti Michalovciam šesť bodov

Plný bodový zápis majú na svojom konte hráči dorastu, ktorí si dvoma identickými víťazstvami nad Michalovcami pripísali na svoje konto šesť bodov. V oboch stretnutiach pôsobili žlto-zelení lepším dojmom, do hry vložili nasadenie a po zásluhe sa tešili z plného bodového zisku.

MsHKM Žilina – HK Mládež Michalovce 5:2 (3:1, 1:0, 1:1)

Góly MsHKM: 5. Lopušan (Pálfy, Dudáš), 14. Lopušan (Klajban, Jedličák), 17. Klajban (Štefánik, Lopušan), 39. Šteiniger (Kubala, Rehák), 56. Štefánik (Lopušan).

Zostava MsHKM: Kubiridžák – Rehák, Sluka, Kubala, Šteiniger, Dudáš – Pálfy, Jedličák, Štefánik, Lopušan, Klajban – Vojtašák, Ješeta, Staríček, Puškár, Cvacho – Samuhel, Truban. Tréneri: R. Rehák, J. Kocúr.

MsHKM Žilina – HK Mládež Michalovce 5:2 (0:0, 3:2, 2:0)

Góly MsHKM: 24. Staríček (Sluka), 29. Sluka (Rehák, Klajban), 32. Lopušan (Rehák, Dudáš), 41. Lopušan (Dudáš, Truban), 47. Štefánik (Staríček, Ješeta).

Zostava MsHKM: Kubiridžák – Rehák, Sluka, Kubala, Šteiniger, Truban – Puškár, Jedličák, Štefánik, Lopušan, Klajban – Vojtašák, Ješeta, Staríček, Dudáš, Cvacho – Samuhel. Tréneri: R. Rehák, J. Kocúr.