25. a 26. kolo EXJ: Päťbodový zárez juniorov v L. Mikuláši

Dôležité body do extraligovej tabuľky priviezli z Liptova žilinskí juniori. V sobotnom stretnutí sa zápas zlomil po prvej nerozhodnej tretine (2:2). Žilinčania sa vo zvyšných dvoch dvadsaťminútovkách trafili do siete trikrát a domáci ani raz. V nedeľnom meraní síl začali lepšie Liptáci, ktorí v 28. minúte viedli už 3:0. Žlto-zelení však zbrane nezložili, čo sa neskôr ukázalo ako rozhodujúce. Dilkov a dvakrát Valášek sa postarali o vyrovnanie skóre a dokonalý obrat zavŕšil premeneným rozhodujúcim nájazdom Korbáš.

25. kolo

MHk 32 Liptovský Mikuláš – MsHKM Žilina 2:5 (2:2, 0:2, 0:1)

Góly MsHKM: 9. Straka (Bielousov), 10. Turian (Babenko), 25. Hryzák (Dilkov, Udovychenko), 33. Coma (Gálik), 58. Korbáš (Surán).

Zostava MsHKM: Lackovič – Turian, Babenko, Gálik, Valášek, Coma – Surán, Pišoja, Bielousov, Korbáš, Straka – Groma, Kotala, Udovychenko, Hryzák, Dilkov – Vydra. Tréneri: M. Hrnčár, R. Stranianek.

26. kolo

MHk 32 Liptovský Mikuláš – MsHKM Žilina 3:4 sn (2:0, 1:2, 0:1, 0:0)

Góly MsHKM: 35. Dilkov (Udovychenko, Hryzák), 40. Valášek (Coma), 51. Valášek (Surán, Hryzák), 65. Korbáš (rozhodujúci sam. nájazd).

Zostava MsHKM: Hrušík – Turian, Babenko, Gálik, Valášek, Coma – Surán, Pišoja, Bielousov, Korbáš, Straka – Groma, Kotala, Udovychenko, Hryzák, Dilkov – Vydra. Tréneri: M. Hrnčár, R. Stranianek.