3. a 4. zápas play-off EXJ: Juniori majú po sezóne, nad ich sily Poprad

Sezóna 2018/2019 skončila pre prvý mládežnícky tím pod Dubňom. Juniori svoju púť skončili vo štvrťfinále play-off, keď nestačili na víťaza základnej časti z Popradu. Asi najdôležitejší duel sa odohral v Žiline, keď za stavu 1:1 na zápasy, dospel tretí duel až ku samostatným nájazdom. Tie sú vždy v hokeji lotériou a tá vyšla v nedeľu lepšie Podtatrancom. Hráči HK ŠKP tak mali na ľade Žiliny prvý mečbal a ten aj využili. Domáci „vlci“ vo štvrtom zápase bojovali o zotrvanie v sérii, avšak vidina postupu posunula Poprad k tretiemu víťazstvu, ktoré znamenalo, že sa dostal medzi najlepšie štyri tímy extraligy.    

3. zápas štvrťfinále

MsHKM Žilina – HK ŠKP Poprad 2:3 sn (1:0, 1:2, 0:0, 0:0) – Stav série: 1:2

Góly MsHKM: 9. Coma (Savara), 40. Gálik (Turian).

Zostava MsHKM: Hrušík – Turian, Surán, Gálik, Valášek, Coma – Savara, Scheuer, Krieger, Korbáš, Straka – Babenko, Kotala, Rehák, Hryzák, Pjatak – Bielousov, Valo, Groma. Tréneri: M. Hrnčár, R. Stranianek. 


4. zápas štvrťfinále

MsHKM Žilina – HK ŠKP Poprad 1:5 (0:1, 0:2, 1:2) – Stav série: 1:3

Gól MsHKM: 55. Pjatak (Hryzák).

Zostava MsHKM: Hrušík, Lackovič – Turian, Surán, Gálik, Valášek, Coma – Savara, Scheuer, Krieger, Korbáš, Straka – Babenko, Kotala, Rehák, Hryzák, Pjatak – Kráľ, Brath, Bielousov, Valo, Groma. Tréneri: M. Hrnčár, R. Stranianek. 

Attachment