4. HP: Majstriiiiiiiiiiiiiiiiiii Slovenska!!!

Fantastický úspech si z ľadu košickej Crow arény odviezli hráči štvrtého ročníka MsHKM Žilina. Vo finálovom turnaji Orange minihokej tour nenašli premožiteľa a po zásluhe sa tešia zo zisku zlatých medailí a neoficiálneho titulu majstra Slovenska.

Žilinskí tím sa pod vedením trénerskej dvojice Marek Majtán – Alexander Gašparovič, dokázal presadiť v konkurencii tých najlepších tímov na Slovensku. V základnej skupine dokázali poraziť silné tímy Dukly Trenčína a HC Košice, po čom bolo jasné, že budú bojovať o najcennejší kov vo finále tohto prestížneho podujatia. Tam ich čakal súper z ďalšej hokejovej bašty Slovenska, Slovan Bratislava. Mladí Žilinčania sa svojho súpera nezľakli a po kolektívnom výkone sa tešili zo zisku zlatých medailí na tomto podujatí.

Hráči víťazného družstva 9. ročníka Orange Minihokej Tour sa môžu tešiť na osobnú účasť na jednom zo zápasov Euro Hockey Challenge reprezentačného A mužstva Slovenska v rámci prípravy na MS, vrátane stretnutia s reprezentantmi Cígerovho výberu! Víťazi už tradične získajú aj  letný týždenný pobyt v Hokejovej škole Mariána Gáboríka a v rámci neho množstvo ďalších hráčskych skúseností a jedinečných zážitkov a stretnutí s hokejovými osobnosťami, ktorý je  bonusom  od spoločnosti Orange Slovensko.

Trénerom, chlapcom, rodičom a všetkým podporovateľom žilinského mládežníckeho klubu srdečne gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu MsHKM Žilina! Viac informácií z turnaja prinesieme v najbližších dňoch..

Majstrovský tím 9. ročníka Orange Minihokej Tour 2017, MsHKM ŽILINA!

 

Attachment