4. HP: Orange minihokej tour vo výsledkoch

Ako sme vás už informovali, obrovskú radosť urobili trénerom, rodičom, ale aj celému mládežníckemu kolektívu MsHKM, hráči 4. HP. Na prestížnom turnaji „Orange minihokej tour“ nenašli v nabitej skupine premožiteľa a vo finále zdolali aj bratislavský Slovan.

Okrem bombastickej správy z metropoly východného Slovenska, kde sa tešili zo zisku neoficiálneho majstra práve hráči spod Dubňa, vám dlžíme všetky výsledky, strelcov žilinských gólov, ako aj „zlatú“ zostavu MsHKM.

Výsledky na Orange minihokej tour 2017:

 

MsHKM Žilina – Dukla Trenčín 11:5

Góly MsHKM: Svrček 3, Duľa 3, Macák 2, Dudáš, Kraľovanský, Kašša


MsHKM Žilina – HC Košice 21:4

Góly MsHKM: Huževka 3, Svrček 3, Kašša 2, Habrún 2, Dubravík, Valášek, Dudáš, Mindek, Marčan, Kraľovanský, Čepela, Duľa, Murín, Raška, Olejník


Finále:

MsHKM Žilina  – Slovan Bratislava 8:5

Góly MsHKM: Mindek 2, Valášek, Dudáš, Kraľovanský, Krištof, Čepela, Lopušanová


Zostava MsHKM:

„A“: Barčiak – Húževka, Svrček, Dubravík – Macák, Valášek, Dudáš – Marčan, Mindek, Habrún

„B“: Veselý, Klbík – Krištof, Kraľovanský, Čepela  –  Duľa, Lopušanová, Kašša  – Raška, Pazderník, Olejník, Murín

Tréneri:  M. Majtán , A. Gašparovič


Skvelý úspech mladých Žilinčanov je premiérovým na tomto prestížnom podujatí, ktorého 9. ročník, bude mať v kolonke „víťaz“ navždy napísané: MsHKM ŽILINA. Radosť z úspechu teší celý klub, ale hlavne kolektív 4. HP, ktorého tréner Marek Majtán povedal: „Chlapci ukázali a svojimi výkonmi aj potvrdili, že sme sa právom stali neoficiálnym majstrom Slovenska v tejto kategórii. V každom zo zápasov sme boli lepší ako súperi a sme odmenení za tvrdú a poctivú prácu zlatou medailou. Všetkým chlapcom patrí obrovská vďaka aj za vzornú reprezentáciu nás trénerov a celého klubu MsHKM Žilina. Bolo to pre nás všetkých skvelé zakončenie sezóny.

Víťazný pokrik hráčov a trénerov MsHKM Žilina po víťazstve na Orange minihokej tour 2017

Attachment