5. a 6. kolo EXD: V sobotu víťazstvo po predĺžení, v nedeľu výprask

Zaujímavý a dramatický duel s víťazným koncom a krutá prehra na druhý deň. Asi tak vyzeral víkend žilinských dorastencov, ktorí privítali v dvojzápase rovesníkov z Púchova. V sobotu sa statočne pobili o dva body, keď sa stal hrdinom v predĺžení obranca Myšiak. Na druhý deň pôsobili „vlci“ odovzdaným dojmom, chýbala im bojovnosť a nasadenie, čo znamenalo vysokú prehru.

MsHKM Žilina – MŠK Púchov 3:2 pp (1:0, 0:1, 1:1, 1:0)

Góly MsHKM: 4. Šteiniger (Dudáš), 55. Sluka (Rehák), 63. Myšiak (Štefánik).

Zostava MsHKM: Kubiridžák – Franc, Myšiak, Kubala, Dudáš, Šteiniger – Rehák, Sluka, Cvacho, Puškár, Samuhel – Pálfy, Vojtašák, Klajban, Mrenica, Truban – Šubjak, Štefánik, Jedličák. Tréneri: R. Rehák, J. Kocúr.

MsHKM Žilina – MŠK Púchov 0:11 (0:4, 0:4, 0:3)

Zostava MsHKM: Kubiridžák, Pokorný – Franc, Myšiak, Kubala, Dudáš, Šteiniger – Rehák, Sluka, Štefánik, Puškár, Samuhel – Pálfy, Vojtašák, Klajban, Mrenica, Šubjak – Jedličák. Tréneri: R. Rehák, J. Kocúr.