5. a 6. kolo EXJ: Víťazstvo so Zvolenom, prehra s B. Bystricou (fotogaléria)

Žilinskí juniori privítali v ďalšom dvojkole na domácom ľade súperov zo Zvolena a Banskej Bystrice. V prvom zápase sa im podarilo v úvodných dvoch tretinách súpera doslova zvalcovať a po 40 minútach hry viedli už 7:1. V poslednej časti hry si síce nechali streliť štyri góly, ale víťazstvo a tri extraligové body uhájili. V nedeľu sa predstavili pod Dubňom hráči B. Bystrice a potvrdili postavenie medzi najlepšími tímami tabuľky. Po prvej nerozhodnej tretine, pridali v ďalších dvoch tri góly a v zaujímavom stretnutí zvíťazili 1:4.

5. kolo

MsHKM Žilina – HKM Zvolen 7:5 (2:1, 5:0, 0:4)

Góly MsHKM: 6. Lopušan (Brath), 18. Špinler (Vydra, Danylenko), 23. Gálik (Minárik), 26. Mrázik (Danylenko, Brath), 28. Korbáš (Straka), 35. Myšiak (Korbáš, Valášek), 35. Straka (Valášek, Korbáš).

Zostava MsHKM: Lackovič – Patlevič, Surán, Valášek, Korbáš, Straka – Babenko, Turian, Gálik, Minárik, Zahradník – Slanička, Myšiak, Brath, Lopušan, Mrázik – Špinler, Vydra, Danylenko. Tréneri: M. Hrnčár, R. Stranianek.