5. ŠHT (2. a 13. kolo): Prehra v Púchove, víťazstvo v Dubnici

Hráči 5. ŠHT cestovali cez víkend na dve stretnutia von. V Púchove sa po prvej nerozhodnej tretine lámal zápas v tej prostrednej. Tú „vlci“ bohužiaľ prehrali 3:0, čo rozhodlo aj o konečnom triumfe domácich. Na druhý deň v Dubnici sa žlto-zelení rozbiehali len veľmi ťažko a v prvej časti hry diváci gól nevideli. Druhú a tretiu tretinu však „vlci“ zvládli perfektne a vyhrali ich zhodne 1:5, čo znamenalo hladké víťazstvo.

2. kolo

MŠK Púchov – MsHKM Žilina 7:4 (2:2, 3:0, 2:2)

Góly MsHKM: 3. Hálka (Drnda), 13. Ftáček (Drdák), 41. Suja (Ftáček), 45. Drnda

Zostava MsHKM: Laco, Miho – Piala, Ondruš, Drdák, Ftáček, Duda – Hodás, Staríček, Suja, Gaňa, Drnda – Kothaj, Daniš, Pecko, Hálka, Vaško – Kubáň, Bielka, Piroha, Baránek. Tréneri: M. Petný, J. Chovan.

13. kolo

MHK Dubnica nad Váhom – MsHKM Žilina 2:10 (0:0, 1:5, 1:5)

Góly MsHKM: 25. Suja (Drdák), 30. Gaňa (Suja, Drdák), 36. Suja (Drdák), 36. Hulman (Duda, Hodás), 40. Drdák, 49. Drdák, 50. Drdák (Drnda), 50. Hulman (Gaňa), 52. Pecko (Baránek, Kadlec), 55. Suja.

Zostava MsHKM: Laco, Miho – Piala, Ondruš, Drnda, Drdák, Suja – Hodás, Staríček, Duda, Hulman, Gaňa – Hálka, Kubáň, Baránek, Kadlec, Pecko – Kothaj, Daniš, Bielka, Vaško, Piroha. Tréneri: M. Petný, J. Chovan.