6. ŠHT (3. kolo): MsHKM Žilina – HK ´95 P. Bystrica 9:6

V ligovom zápase šiestych hokejových tried, padlo v zápase proti P. Bystrici až 15 gólov, z čoho deväť skončilo v bránke žilinského súpera. Žlto-zelení vstúpili do zápasu tak ako ich poznáme a svojim pohybom a kreativitou, prehrávali najmä v úvodných dvoch tretinách súpera z P. Bystrice. Záverečná tretina nevyšla „vlkom“ tak ako si predstavovali. Prehrali ju 1:3, ale viac ako na skorigovanie výsledku, to súperovi nestačilo.

3. kolo

MsHKM Žilina – HK ´95 Považská Bystrica 9:6 (3:1, 5:2, 1:3)

Góly MsHKM: 2. Lopušanová (Koša, Žabka), 12. Urdák (Macák), 18. Koša (Lopušanová), 22. Žabka (Koša), 26. Jánošík (Hlavoň), 33. Koša (Lopušanová, Žabka), 36. Žabka (Koša, Lopušanová), 38. Harvánek (Urdák, Macák), 54. Harvánek (Urdák, Macák).

Zostava MsHKM: Veselý, Furmánek – S. Smolka, Marmostein, Urdák, Macák, Harvánek – T. Smolka, Gancár, Koša, Lopušanová, Žabka – Kubáň, Švantner, Jánošík, Hlavoň. Tréneri: M. Petný, J. Chovan.