6. ŠHT (30. kolo): MsHKM Žilina – HKM Zvolen 6:2 (fotogaléria)

Štvrtý vzájomný duel Žiliny a Zvolena dopadol opäť lepšie pre žlto-zelených, čo znamená, že proti „Rytierom“ v tejto sezóne trikrát zvíťazili a raz remizovali. Domáci vstúpili do duelu lepšie a prvú tretinu vyhrali zásluhou presných strieľ Kaššu a Mindeka 2:0. Aj keď sa v prostrednej tretine dostali k slovu aj hostia, o úspechu „vlkov“ rozhodla záverečná časť. Tú vyhrali Žilinčania 3:0 a tretikrát v sezóne nastrieľali súperovi 6 gólov v zápase.

30. kolo

MsHKM Žilina – HKM Zvolen 6:2 (2:0, 1:2, 3:0)

Góly MsHKM: 11. Kašša (Pazderník, Duľa), 18. Mindek (Ferjak, Krč), 21. Dudáš (Valášek), 44. Dudáš (Valášek), 46. Olejník, 47. Pazderník

Zostava MsHKM: Klbík, Barčiak – Marčan, Mindek, Valášek, Dudáš, Kraľovanský – Duľa, Čepela, Olejník, Krištof, Macúš – Raška, Pataj, Kašša, Pazderník, Kasanický – Köppl, Krč, Mráz, Ferjak. Tréneri: M. Petný, J. Chovan.