6. ŠHT (7. kolo): HK ´95 Považská Bystrica – MsHKM Žilina 7:8

Poriadnu hokejovú prestrelku zvládli na ľade Povžskej Bystrice lepšie hráči MsHKM. Po prvej tretine prehrávali „vlci“ už 4:1 a ešte 4 minúty a dve sekundy pred záverečným klaksónom viedli o dva góly domáci. Záver však patril žlto-zeleným, ktorí zásluhou presných strieľ Olejníka, Krištofa a Kraľovanského, strhli víťazstvo na svoju stranu.

7. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica – MsHKM Žilina 7:8 (4:1, 2:4, 1:3)

Góly MsHKM: 18. Kasanický, 22. Dudáš (Olejník), 28. Pazderník, 30. Dudáš, 34. Kraľovanský, 56. Olejník (Kraľovanský), 57. Krištof (Kasanický, Kašša), 58. Kraľovanský.

Zostava MsHKM: Klbík, Barčiak – Mindek, Marčan, Kraľovanský, Dudáš, Olejník – Čepela, Raška, Kašša, Krištof, Kasanický – Pokorný, Köppl, Macúš, Pazderník, Ďurana – Macek, Mráz, Ferjak. Tréneri: M. Petný, J. Chovan.