7. kolo LK: Kadeti proti D. Kubínu nezaváhali

Domáci duel proti D. Kubínu nezačali žilinskí kadeti úplne ideálne. V presilovej hre súpera sa podarilo hosťom otvoriť skóre. Potom už opraty duelu prevzali do svojich rúk žlto-zelení, ktorí gólmi Aka a Duľu strhli vedenie na svoju stranu. V prostrednej tretine sa hralo prakticky na jednu bránu (počet striel 21:0), no za chrbát žilinského brankára Čierňavu (na hosťovaní v D. Kubíne), si našla cestu iba strela Cvacha. V záverečnej časti hry potvrdil vydreté víťazstvo „vlkov“ Ficek.

7. kolo

MsHKM Žilina – MHK Dolný Kubín 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Góly MsHKM: 11. Ako (Szatmár, Koštek), 15. Duľa (Franc), 38. Cvacho (Truban), 42. Ficek (Kleja).

Zostava MsHKM: Smolka – Ješeta, Franc, Cvacho, Duľa, Truban – A. Kuriak, Maťaťa, Lašš, Tomašec, Tretinár – Beňuš, Harvánek, Ficek, M. Kuriak, Kleja – Szatmár, Ako, Koštek. Tréneri: M. Meluš, R. Kašša.