7. ŠHT (11. kolo): MŠK Púchov – MsHKM Žilina 5:8

Hráči 7. ŠHT odštartovali svoj duel na ľade Púchova veľmi dobre a po prvej tretine viedli 0:2. Za 5 minút druhej časti hry už prehrávali 3:2, no do konca druhej dvadsaťminútovky strelili 4 góly a strhli vedenie na svoju stranu. Strelecká „divočina“ pokračovala aj v záverečnej tretine, keď sa domáci priblížili na rozdiel jediného gólu, no „vlci“ dvomi presnými zásahmi potvrdili svoje víťazstvo. V zápase sa trochu netradične prezentovala dvomi asistenciami aj žilinská brankárka Látková.

11. kolo

MŠK Púchov – MsHKM Žilina 5:8 (0:2, 3:4, 2:2)

Góly MsHKM: 6. Koštek, 15. Švaňa (Zrebný, Látková), 26. Svrček (Dubravík, Látková), 28. Dubravík (Valášek), 33. Koštek (Szatmár, Kašša), 39. Kopij (Koštek), 49. Szatmár, 54. Pagáč (Valášek).

Zostava MsHKM: Látková – Zrebný, Kašša, Szatmár, Kopij, Koštek – Figura, Pagáč, Dubravík, Svrček, Valášek – Krajčík, Cabadaj, Bros, Švaňa, Dvoriščák. Tréneri: I. Marták, L. Lizák.