7. ŠHT (16. a 17. kolo nadstavby): Pre „vlkov“ jeden bod z dvoch zápasov

Hetrik žilinského útočníka Maceka v 16. kole nadstavby proti B. Bystrici, nestačil na zisk bodov, keďže súper bol o niečo aktívnejší a skóroval päťkrát. V druhom stretnutí víkendu proti Martinu sa žlto-zeleným darilo o niečo lepšie a po remíze 2:2 získali bod. Duel otvoril už v 7. minúte Macúš, no hostia sa v prostrednej časti hry gólovo dotiahli a na začiatku tretej tretiny, išli dokonca do vedenia. Domáci sa však mohli cez víkend spoľahnúť na strelecky disponovaného Maceka, ktorý v 45. minúte vyrovnal na konečných 2:2.