7. ŠHT (17. kolo): MsHKM Žilina – MHA Martin 7:2

Dve tretiny ako z hokejovej rozprávky dokázali v domácom prostredí proti Martinu odohrať žilinskí siedmaci. Po nich svietil na tabuli stav 5:0 a zápas mal na ľade jasného pána. Na začiatku tretej tretiny dokázali hostia dvomi gólmi skresať vedenie žlto-zelených, avšak tí nepoľavili na úsilí a ďalšie dva presné zásahy, znamenali plný bodový zisk. Spomedzi „vlkov“ boli najaktívnejšími autor hetriku Svrček, ktorému zdatne sekundovali dvojgóloví Kopij a Szatmár.

17. kolo

MsHKM Žilina – MHA Martin 7:2 (2:0, 3:0, 2:2)

Góly MsHKM: 7. Kopij, 7. Svrček (Dubravík), 24. Svrček (Kopij, Kašša), 25. Svrček (Srbová), 38. Kopij (Pagáč), 48. Szatmár, 51. Szatmár (Pagáč).

Zostava MsHKM: Látková – Kašša, Krajčík, Kopij, Szatmár, Koštek – Pagáč, Srbová, Dubravík, Svrček, Húževka – Cabadaj, Bros, Švaňa, Figura. Tréneri: I. Marták, L. Lizák.