9. ŠHT: V Lučenci poľahky, s Púchovom bez bodov

Pohodlné víťazstvo na ľade Lučenca sa nerodilo ľahko a po prvej dvadsaťminútovke svietil na tabuli nerozhodný stav 1:1. Potom však „vlci“ zapli na vyššie obrátky, potvrdilo kvalitu a konto súperovho gólmana zaťažilo 11 gólmi.

21. a 22. kolo EXD: Proti Skalici so ziskom bodu

Počas víkendu privítali žilinskí dorastenci na domácom ľade súpera z vrchnej časti tabuľky, no Skalici dokázali zdatne konkurovať. V prvom stretnutí sa nerozhodlo počas 65 minút, a tak museli o osude duelu rozhodnúť až trestné strieľan

9. ŠHT: Žilina – Banská Bystrica 6:3

Ďalšiu dôležitú kapitolu v boji o postup medzi štyri najlepšie tímy stredoslovenského regiónu majú za sebou hráči 9. ŠHT. Tentokrát to bola kapitola so šťastným a víťazným koncom. V súboji proti Banskej Bystrici viedli mladí „

8. ŠHT: Žilina – Banská Bystrica 5:4

Dobrý úvod do stretnutia mali v domácom prostredí proti Banskej Bystrici hráči 8. ŠHT. Po dvoch góloch Bratha a jednom Liptáka viedli v polovici stretnutia už rozdielom troch gólov. Po druhej tretine viedli domáci stále rozdielom troch gólov

7. ŠHT: Banská Bystrica – Žilina 5:9

V gólových hodoch pokračovali hráči 7. ŠHT aj v 10. kole na ľade Banskej Bystrice. Hneď od úvodu obaja aktéri naznačili, že v tomto stretnutí pôjde predovšetkým o súboj ofenzív na oboch stranách. To sa aj potvrdilo a diváci videli v z

6. ŠHT: Banská Bystrica – Žilina 1:5

V desiatom kole stredoslovenského regiónu cestovali hráči 6. ŠHT na ľad Banskej Bystrice, kde sa tešili z plného bodového zisku. Prvé gólové údery „vlkov“ prišli v závere úvodnej časti hry, keď sa najskôr trafil do čierneho