6. ŠHT: Proti B. Bystrici bez streleného gólu

V treťom kole stredoslovenského regiónu privítali žilinskí šiestaci na domácom ľade rovesníkov z Banskej Bystrice. Hostia boli počas stretnutia aktívnejším a hlavne presnejšie strieľajúcim tímom. Postupne zaťažili kontá žilinských g

8. ŠHT: Aj ôsmaci proti Zvolenu víťazne

Svoje prvé body do tabuľky v novej sezóne si zapísali aj Starší žiaci B, čiže hráči 8. ŠHT. V domácom prostredí dokázali postupne vyhrať všetky tri tretiny a bez vážnejších problémov dominovali v celom stretnutí. Výraznou mierou a

9. ŠHT: Najstarší žiaci so Zvolenom bez problémov

Najstaršia a najsledovanejšia žiacka kategória mala na programe domáci duel proti rovesníkom so Zvolena, v ktorom mala počas celých 60 minút navrch. Zodpovedný výkon celého tímu a istota v podobe brankára Sandanusa, zaručili „vlkom

6. ŠHT: Vo Zvolene „vlci“ pálili ako z kanónu

V krátkom časovom slede odohrali všetky žiacke kategórie svoje druhé zápasy v stredoslovenskom regióne. Mladí šiestaci cestovali do Zvolena a pod Pustým hradom sa im darilo predovšetkým v ofenzíve. Súperovým gólmanom nastrieľali 13 gólo

3. a 4. kolo EXJ: Body sa s B. Bystricou delili

Po prvýkrát v sezóne sa na domácom ľade predstavil aj najstarší ročník MsHKM. Juniori si v domácom prostredí brúsili zuby na zisk bodov, čo sa im napokon podarilo z polovice. V sobotu boli k víťazstvu veľmi blízko, keď ešte 8 minút pre

9. ŠHT: Deviataci odštartovali prehrou v Martine

Najstarší žiacky ročník nezačal boje v stredoslovenskom regióne víťazstvom. Na ľade Martina začali „vlci“ zhurta a už po 39 sekundách viedli zásluhou Koleka. Potom však po väčšinu duelu ťahali za kratší koniec, z čoho rez

8. ŠHT: V Martine ôsmakom hokejové ruže nekvitli

Druhý najstarší hokejový ročník hokejových tried neodštartoval päť ligovými zápoleniami zrovna ideálne. V Martine boli domáci hráči aktívnejší a po dvoch tretinách viedli už rozdielom piatich gólov. Poslednú časť hry síce dokáza

6. ŠHT: Žilina doma nestačila na Martin

V úvodnom kole stredoslovenského regiónu privítali mladí „vlci“ na domácom ľade súpera z Martina. Ten začal duel lepšie ako domáci a po dvoch tretinách vyhrával už 0:5. Žilinčania v záverečnej tretine strelili tri góly, ale

5. ŠHT: „Vlci“ nadelili P. Bystrici 14 gólov

Prvý ligový duel majú na svojom konte aj žilinskí piataci. Tí pod Dubňom nenechali v zápase proti rovesníkom z P. Bystrice nič na náhodu a v divokom stretnutí prestrieľali svojho súpera. Základy vysokého víťazstva položili Žilinčania