V MsHKM pribudli malí pomocníci na ľad

Mládežnícky klub MsHKM Žilina sa už pripravuje na hlavnú a najpodstatnejšiu časť sezóny. Aj keď momentálne všetci rozmýšľajú nad výberom letnej dovolenky, predstavitelia mládežníckeho klubu už chystajú pomôcky na ľadovú sezónu.

MsHKM HOGO Žilina na Mamut cupe v Pruskom

Mladí hokejisti a hokejistky žilinského MsHKM a ŠK HOGO sa nedávno zúčastnili kvalitne obsadeného hokejbalového turnaja Mamut cup U-8 v Pruskom. Najmenšie hokejové nádeje spod Dubňa ukázali, že to dokážu aj na betóne s loptičkou.

Seminár žilinskej hokejovej mládeže

MsHKM Žilina, s.r.o. v spolupráci s mestom ŽILINA pozývajú trénerov, rodičov, mládežníckych hráčov a hráčky MsHKM Žilina, ale aj širokú verejnosť na 1. seminár žilinskej hokejovej mládeže.

Reprezentanti majú za sebou prvú akciu sezóny

Tak ako sme už avizovali skôr, trenčiansky štadión Mariána Gáboríka sa nedávno stal dočasným domov všetkých mládežníckych reprezentácií Slovenska. Pod hradom Matúša Čáka nechýbali žilinskí hráči a ani tréner.

Žilinské hokejistky na hokejbalovom Mamut Cup-e

Súčasťou projektu Hokejového klubu Žilina, o.z. pod názvom „ICE HOCKEY IS FOR ME, let’s go girls „, ktorý podporuje Nadačný fond Kia Motors Slovakia v Nadácii Pontis, bola aj účasť dievčat na hokejbalovom turnaji v kategór

Poďakovanie

Poďakovanie zástupcov hokejového klubu MsHKM Žilina, s.r.o. smerované k predstaviteľom mesta a primátorovi Igorovi Chomovi. 

V európskej sekcii draftu do NHL Horanský a Lantoši

Odchovanec žilinského hokeja Stanislav Horanský ml. a útočník Róbert Lantoši (pôvodom z Prievidze, ale pôsobil v mládežníckych štruktúrach MsHK), sú dvoma z desiatich mien slovenských hráčov, ktorí sa prebojovali do rebríčka vstupné

Rozpis tréningov na plavárni

Obdobie medzi koncom tréningov na ľade a začiatkom klasickej letnej sezóny, využijú jednotlivé tímy na regeneráciu v Mestskej krytej plavárni. V nasledujúcom prehľade sa dočítate termíny všetkých žiackych kolektívov.