Deviataci s tesnou prehrou, ôsmaci víťazne

Víkend bol na zimnom štadióne v Žiline v znamení konfrontácie proti Banskej Bystrici. V kategórii starších žiakov najskôr vo výbornom stretnutí tesne podľahli svojmu súperovi deviataci. O poznanie lepšie sa vodilo ôsmakom, ktorí nadelili

Juniori nadelili Martinu osmičku

Postupovými ambíciami naladený tím Martina nemal proti žilinským juniorom žiadnu šancu. Extraligista spod Dubňa v prípravnom zápase dominoval a dosiahol doposiaľ najvyššie víťazstvo v príprave. 

Dorastenci v príprave so skalpom Martina

Prípravná časť sezóny priniesla radosť v podobe víťazstva aj dorasteneckému tímu spod Dubňa, keď v domácom prostredí zdolali najtesnejším výsledkom MHC Martin. Autorom víťazného gólu bol štyri a pol minúty pred koncom Matejička. 

Mladší žiaci v Martine úspešní z polovice

Dvojzápasom mladších žiakov pokračovala príprava na novú sezónu na ľade martinského MHC. Hráči 7. ŠHT odohrali proti domácim vyrovnaný duel, v ktorom napokon rozhodol o ich víťazstve Lopušan. O niečo menej sa darilo chlapcom zo 6. ŠHT,

Otvorenie ŠHT v školskom roku 2014/2015

Vážení partneri a rodičia, V spolupráci s mestom Žilina a Základnou školou Vendelína Javorku 32 – Žilina, otvárame aj v novom školskom roku 2014/2015 športové hokejové triedy tzv. ŠHT.

Juniori a dorastenci na B. Bystricu nestačili

Štvrté prípravné zápasy mali v nedeľu na programe aj najstaršie mládežnícke tímy MsHKM. Oba kolektívy privítali v domácom prostredí súpera z Banskej Bystrice, no oba na hráčov spod Urpína nestačili.