Leto pokračuje aj v žiackych kategóriách

Druhú časť letnej prípravy, ktorá prejde plynule do tréningov na ľade, odštartovali v pondelok aj všetky žiacke kategórie MsHKM Žilina. My vám prinášame prehľad tréningov jednotlivých ročníkov na ZŠ V. Javorku v termíne od 28. 7. 

Staň sa aj ty hokejovým rozhodcom…

Vieš sa korčuľovať? Baví ťa ľadový hokej? Máš záujem rozhodovať hokejové zápasy? Tak sa prihlás v žilinskom MsHKM a využi svoju šancu, stať sa hokejovým rozhodcom…

V MsHKM vylepšujú tréningový proces

Vedenie MsHKM v spolupráci s občianským združením Klub pre podporu hokejovej mládeže, o.z., Nadáciou Pontis a Nadačným fondom Kia Motors Slovakia, zabezpečilo nové tréningové pomôcky a náradia pre hokejovú mládež pod Dubňom.

Letná príprava úspešne za nami

Leto je časť hokejovej sezóny, ktorá nepatrí medzi najobľúbenejšie medzi hráčmi, ale zároveň, je veľmi dôležitou z hľadiska tej „ľadovej“ sezóny. Inak tomu určite nie je ani v mládežníckom klube MsHKM Žilina, kde sa vše

V MsHKM pribudli malí pomocníci na ľad

Mládežnícky klub MsHKM Žilina sa už pripravuje na hlavnú a najpodstatnejšiu časť sezóny. Aj keď momentálne všetci rozmýšľajú nad výberom letnej dovolenky, predstavitelia mládežníckeho klubu už chystajú pomôcky na ľadovú sezónu.

MsHKM HOGO Žilina na Mamut cupe v Pruskom

Mladí hokejisti a hokejistky žilinského MsHKM a ŠK HOGO sa nedávno zúčastnili kvalitne obsadeného hokejbalového turnaja Mamut cup U-8 v Pruskom. Najmenšie hokejové nádeje spod Dubňa ukázali, že to dokážu aj na betóne s loptičkou.

Seminár žilinskej hokejovej mládeže

MsHKM Žilina, s.r.o. v spolupráci s mestom ŽILINA pozývajú trénerov, rodičov, mládežníckych hráčov a hráčky MsHKM Žilina, ale aj širokú verejnosť na 1. seminár žilinskej hokejovej mládeže.

Reprezentanti majú za sebou prvú akciu sezóny

Tak ako sme už avizovali skôr, trenčiansky štadión Mariána Gáboríka sa nedávno stal dočasným domov všetkých mládežníckych reprezentácií Slovenska. Pod hradom Matúša Čáka nechýbali žilinskí hráči a ani tréner.

Žilinské hokejistky na hokejbalovom Mamut Cup-e

Súčasťou projektu Hokejového klubu Žilina, o.z. pod názvom „ICE HOCKEY IS FOR ME, let’s go girls „, ktorý podporuje Nadačný fond Kia Motors Slovakia v Nadácii Pontis, bola aj účasť dievčat na hokejbalovom turnaji v kategór

Poďakovanie

Poďakovanie zástupcov hokejového klubu MsHKM Žilina, s.r.o. smerované k predstaviteľom mesta a primátorovi Igorovi Chomovi.