8. ŠHT: MsHKM Žilina – HKM Zvolen 2:1

Bojovnosť, nasadenie a chuť pobiť sa o dobrý výsledok. Tieto atribúty zdobili žilinských ôsmakov v súboji proti Zvolenu. Keď sa k tomu pridal výborný výkon gólmana Kubiridžáka a strelecká pohoda Nemčekovej, zrodilo sa najtesnejšie ví

5. ŠHT: HKM Zvolen – MsHKM Žilina 3:2

Góly žilinských piatakov Kraľovanského a Dubravíka vo Zvolene znamenali vedenie “vlkov” 0:2 po štyridsiatich minútach. Domáci však dokázali vyhrať záverečnú tretinu 3:0 a celý zápas najtesnejším rozdielom.

5. ŠHT: MsHKM Žilina – HK Brezno 4:7

V stretnutí proti Breznu sa ukázala rozhodujúcou prostredná časť duelu. Žilinčania v nej mali obrovskú hernú prevahu, ktorú vyjadrili aj v strelách na bránu (17:3 v prospech “vlkov”), no napriek tomu ju prehrali 1:2 a napokon aj c

7. ŠHT: HK Brezno – MsHKM Žilina 1:13

Na gólovú smršť v podaní žilinských “vlkov”, sa zmenilo stretnutie 1. ligy starších žiakov v Brezne. Žilinčania dominovali vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene sa tešili z vysokého víťazstva.