5. ŠHT: MsHKM Žilina – HC ´05 Banská Bystrica 5:4

Zaujímavý a dramatický duel majú za sebou v novom roku hráči 5. ŠHT. V súboji proti Banskej Bystrici najskôr viedli po prvej tretine domáci, no hostia dokázali zápas otočiť. Posledné slovo však patrilo “vlkom”, o ktorých výhr

8. ŠHT: HKM Zvolen – MsHKM Žilina 2:1

Oduševnený a bojovný výkon domácich Zvolenčanov znamenal najtesnejšiu prehru pre žilinských “vlkov”. Bojovnosť a snahu nemožno hráčom MsHKM uprieť, avšak ani v dlhej power-play sa žiadna zo strieľ neujala, a tak cestovali spod

7. ŠHT: HKM Zvolen – MsHKM Žilina 5:5

Laxný prístup v prvej polovici stretnutia na ľade Zvolena znamenal pre žilinských siedmakov až štvorgólovú stratu na domácich (4:0 a 5:1). Potom však mladí “vlci” dokázali, že hokej hrať vedia a zlepšeným výkonom strelili 4 g

6. ŠHT: MsHKM Žilina – HKM Zvolen 4:3

Vyrovnaný a kvalitný duel odohrali na domácom ľade hráči 6. ŠHT proti Zvolenu. V prvých dvoch tretinách “vlci” dominovali a postupne sa dostali do vedenia 4:1. Hostia sa však v záverečnej časti hry nevzdali myšlienky na dobrý v