8. ŠHT: HKM Zvolen – MsHKM Žilina 2:3

Bojovný výkon žilinských ôsmakov priniesol najtesnejšie víťazstvo na ľade silného Zvolena. Iba desať korčuliarov na strane Žiliny obetovalo svoje výkony pre tím a spod Pustého hradu, odchádzali s dvoma bodmi.

7. ŠHT: HKM Zvolen – MsHKM Žilina 2:1

Vyrovnaný, rýchly duel s nábojom, napokon skončil lepšie pre domácich hráčov. Žilinčania dobre korčuľovali a súperovi sa dokázali vyrovnať vo všetkých činnostiach. O osude duelu rozhodol gól necelých sedem minút pred koncom.

5. ŠHT: MsHKM Žilina – HKM Zvolen 4:3

Osem minút pred koncom duelu proti Zvolenu, by na domácich “vlkov” za stavu 0:3, nikto nevsadil ani groš. Mladí Žilinčania však dokázali zabrať a hetrik Kopija a jeden gól Krajčíka, rozhodli o víťazstve domácich.

Bronz na EYOF-e aj so žilinskou pečaťou

Slovenská reprezentácia do 17 rokov má za sebou jeden zo svojich najdôležitejších turnajov doposiaľ, keď sa v Turecku predstavila na Európskom olympijskom festivale mládeže, kde mladí Slováci získali bronz.

OZNAM: Parkovanie pri ZŠ

Vážení rodičia, chceli by sme vás informovať o zmene systému parkovania v okolí zimného štadióna v Žiline. Od 17.2.2017 sa spustia do prevádzky rampy na parkovisku pred hlavným vchodom.