6. ŠHT: Žilina – Zvolen 8:0

Výborný začiatok mal pre domácich “vlkov” duel proti Zvolenu, keď už po necelých troch minútach viedli 2:0. Potom sa žlto-zelení síce na chvíľu gólovo odmlčali, ale od druhej časti prostrednej tretiny im to opäť začalo ̶

4. ŠHT: Žilina – Púchov 3:9

Začiatok zápasu nenaznačoval, že by sa pod Dubňom mali z víťazstva tešiť hráči súpera. Žilina vyhrávala až neskôr sa však strelecky prebudil aj Púchov. Ten nakoniec v Žiline vyhral 9:3 .

5. ŠHT: Žilina – Púchov 1:14

Mladí piataci nestačili v domácom prostredí na súpera z Púchova. Po prvých dvoch tretinách prehrávali mladí “vlci” už 0:11, a tak sa duel v poslednej tretine už len dohrával. Jediný gól žlto-zelených strelil Masaryk.

9. ŠHT: Žilina – Martin 4:8

Ďalší ťažký duel majú za sebou aj hráči 8. ŠHT, ktorí v domácom prostredí bohužiaľ nestačili na súpera z Martina. Začiatok stretnutia  a jeho úvodné dve tretiny boli vyrovnané a v 44. minúte sa po góle domáceho Valáška na 3:3, z

8. ŠHT: Žilina – Martin 6:4

Druhým žiackym tímom, ktorý sa môže pochváliť víkendovým “skalpom” Martinčanov je 8. ŠHT. V domácom prostredí sa hral zaujímavý hokej, v ktorom mali napokon navrch hráči spod Dubňa. Hetrikom sa zaskvel center prvého žilins

7. ŠHT: Martin – Žilina 0:6

Vo skvelých výkonoch a výsledkoch pokračuje žilinský tím 7. ŠHT. V Martine proti silnému protivníkovi nenechali nič na náhodu, od začiatku duelu kontrolovali jeho vývoj a zaslúžene zvíťazili. V prvej tretine odskočili súperovi na rozdi

6. ŠHT: Martin – Žilina 7:5

Hráči 6. ŠHT mali cez víkend na programe duel v Martine, ktorý však nezačali veľmi dobre. V prvej tretine sa domáci dokázali gólov presadiť a vyhrali ju 4:1. V ďalšom vývoji stretnutia sa mladí “vlci” dokázali výkonom domáci

5. ŠHT: Dolný Kubín – Žilina 3:6

MHK Dolný Kubín – MsHKM Žilina 3:6 Góly MsHKM: Dudáš 3, A. Kubala, P. Kubala, Synak. Zostava MsHKM: Pokorný, Čierňava – Franc, Jedličák, Ješeta, Ďurčnaský, Olbert, Puškár – Staríček, Dudáš, Synak – Nemčeková,

9. ŠHT: Žilina – Brezno 8:4

Tréneri a zástupcovia žilinského mládežníckeho klubu MsHKM nechceli nechať v súboji 9. ŠHT proti Breznu nič na náhodu a tím posilnili o troch takzvaných “desiatakov”, ktorí boli napokon strojcami úspechu žlto-zelených. V záp