9. ŠHT: Žilina – Trenčín 2:4 (fotogaléria)

Nad sily žilinských deviatakov boli počas uplynulého víkendu hráči Dukly Trenčín. Tí rozhodli o svojom víťazstve gólmi v prvých dvoch tretinách. Domáci “vlci” svojmu súperovi zdatne konkurovali, no napokon to na viac ako dvojg

8. ŠHT: Žilina – Trenčín 5:8 (fotogaléria)

Prvú prehru v nadstavbovej súťaži starších žiakov zaznamenali na domácom ľade hráči 8. ŠHT, keď podľahli Dukle Trenčín po zaujímavom priebehu rozdielom troch gólov. Žilinčania sa síce ujali veľmi rýchlo vedenia, avšak potom hostia

7. ŠHT: Zvolen – Žilina 3:12

Tri stretnutia v nadstavbe, tri víťazstvá a skóre 46:11. To je doterajšia vizitka mladých siedmakov, ktorí dokázali v troch dueloch nastrieľať svojim súperom priemerne, cez neuveriteľných 15 gólov. Dúfajme, že im strelecká muška vydrží

6. ŠHT: Zvolen – Žilina 3:5

V predohrávke 3. kola nadstavbovej časti západ-stred cestovali žilinskí šiestaci na ľad konkurenta z pôvodného stredoslovenského regiónu, Zvolena. Pod Pustým hradom sa hral vyrovnaný duel, v ktorom mali napokon navrch mladí Žilinčania. Zau

9. ŠHT: Topoľčany – Žilina 5:2

Jediným porazeným tímom v druhom kole nadstavby sa stali žilinskí deviataci. Tí síce začali na ľade Topoľčian aktívnejšie a ujali sa vedenia, ale to bolo na dlho z ich strany všetko. Žilinčania gólom zápas začali a aj skončili, no pä

8. ŠHT: Topoľčany – Žilina 3:11

Aj ďalší duel druhého kola nadstavby dopadol dvojciferným víťazstvom žilinských “vlkov”. Na ľade Topoľčian hneď prvé dve minúty naznačili, ako sa bude duel vyvíjať, keď žlto-zelení išli do vedenia o dva góly. Prostredná

7. ŠHT: Žilina – Topoľčany 19:3

Obrovská útočná sila žilinských siedmakov opäť raz rozhodla o výsledku stretnutia. Sedem gólov útočníka Lukáša Michnáča, ku ktorému sa pridali aj ďalší spoluhráči, znamenalo pohodlné, už druhé víťazstvo v nadstavbe. Hostí od d

6. ŠHT: Žilina – Topoľčany 12:2

Šiestaci mali vo svojom zápasovom pláne druhý duel v nadstavbovej časti a na domácom ľade privítali súpera z Topoľčian. Na ľade od úvodu dominovali  a postupne zveľaďovali svoj náskok, ktorý bol po dvoch tretinách už sedem gólový. V