7. ŠHT: Lučenec – Žilina 3:19

Najvyšším víťazstvom proti Lučencu sa môžu pochváliť mladí siedmaci. Na ľade nováčika absolútne dominovali a nechýbalo veľa, aby sa zrodil prvý výsledok so skóre dvoch desiatok na strane MsHKM. Po dobrom rozbehu sa síce “vlci

6. ŠHT: Lučenec – Žilina 4:9

Žilinskí šiestaci cestovali na ďaleký “trip” do Lučenca, kde sa im podarilo získať plný počet bodov. Prvá tretina síce skončila nerozhodne 2:2, ale od druhej dvadsaťminútovky boli žlto-zelení lepším tímom a zaslúžene si o

39. a 40. kolo EXD: Z Nitry s bodom po nájazdoch

Extraligový dorastenecký tím Žiliny sa vo dvoch vložených kolách predstavili na ľade Nitry. Domáci hráči v prvom stretnutí dokázali využiť svoje šance a konto žilinského gólmana zaťažili piatimi gólmi. Vo štvrtok sa herný prejav &#

5. ŠHT: Mladí piataci nestačili na Prievidzu

Svoje ďalšie súťažné stretnutie odohrali cez víkend aj hráči 5. ŠHT, ktorí cestovali do Prievidze. Prvé dve tretiny nevyšli chlapcom spod Dubňa dobre a zlepšený výkon v záverečnej časti hry nestačil na otočenie výsledku.

9. ŠHT: Dôležité dva body spod Urpína

Najstarší žiacky hokejový ročník, podľa ktorého sa bude určovať postavenie v nadstavbovej časti ligy, sa môže pochváliť dobrým výsledkom z ľadu Banskej Bystrice. Vyrovnaný duel strhli Žilinčania na svoju stranu tromi gólmi v závere

6. ŠHT: Proti B. Bystrici bez streleného gólu

V treťom kole stredoslovenského regiónu privítali žilinskí šiestaci na domácom ľade rovesníkov z Banskej Bystrice. Hostia boli počas stretnutia aktívnejším a hlavne presnejšie strieľajúcim tímom. Postupne zaťažili kontá žilinských g

8. ŠHT: Aj ôsmaci proti Zvolenu víťazne

Svoje prvé body do tabuľky v novej sezóne si zapísali aj Starší žiaci B, čiže hráči 8. ŠHT. V domácom prostredí dokázali postupne vyhrať všetky tri tretiny a bez vážnejších problémov dominovali v celom stretnutí. Výraznou mierou a

9. ŠHT: Najstarší žiaci so Zvolenom bez problémov

Najstaršia a najsledovanejšia žiacka kategória mala na programe domáci duel proti rovesníkom so Zvolena, v ktorom mala počas celých 60 minút navrch. Zodpovedný výkon celého tímu a istota v podobe brankára Sandanusa, zaručili “vlkom

6. ŠHT: Vo Zvolene “vlci” pálili ako z kanónu

V krátkom časovom slede odohrali všetky žiacke kategórie svoje druhé zápasy v stredoslovenskom regióne. Mladí šiestaci cestovali do Zvolena a pod Pustým hradom sa im darilo predovšetkým v ofenzíve. Súperovým gólmanom nastrieľali 13 gólo