9. ŠHT: Žilina – Liptovský Mikuláš 4:0

Zamotaná situácia v boji o postup medzi štyri najlepšie tímy v 9. ŠHT naberá na intenzite a vyzerá to, že sa dočkáme ešte väčšej drámy, ako v minulej sezóne. Proti Liptovskému Mikulášu odohrali “vlci” veľmi dobrý duel a p

8. ŠHT: Žilina – Liptovský Mikuláš 3:3

Prvá tretina a hlavne jej záver predpovedali, že v súboji proti L. Mikulášu, budú ťahať za dlhší koniec povrazu domáci hokejisti. Po góloch Korbáša, Ilovského a Liptáka išli “vlci” do vedenia 3:1. V ostatných dvoch tretinác

7. SHT: L. Mikuláš – Žilina 1:2

Ďalší víťazný duel majú na svojom konte hráči 7. ŠHT, aj keď tentokrát sa rodil omnoho ťažšie, ako inokedy. Na Liptove sa všetko podstatné odohralo v prvej dvadsaťminútovke, ktorú mladí “vlci” vyhrali zásluhou presných s

6. ŠHT: L. Mikuláš – Žilina 4:7

Hokejové nádeje 6. ŠHT zavítali cez víkend na ľad Liptovského Mikuláša a duel odštartovali doslova raketovo. V prvej časti hry nastrieľali súperovi 4 góly a položili tak základ úspešného výsledku. Prostredná časť hry vyšla síce le

9. ŠHT: V Lučenci poľahky, s Púchovom bez bodov

Pohodlné víťazstvo na ľade Lučenca sa nerodilo ľahko a po prvej dvadsaťminútovke svietil na tabuli nerozhodný stav 1:1. Potom však “vlci” zapli na vyššie obrátky, potvrdilo kvalitu a konto súperovho gólmana zaťažilo 11 gólmi.

21. a 22. kolo EXD: Proti Skalici so ziskom bodu

Počas víkendu privítali žilinskí dorastenci na domácom ľade súpera z vrchnej časti tabuľky, no Skalici dokázali zdatne konkurovať. V prvom stretnutí sa nerozhodlo počas 65 minút, a tak museli o osude duelu rozhodnúť až trestné strieľan