6. ŠHT: Žilina – Slovan Bratislava 4:7

Poriadnu gólovú prestrelku pod Dubňom, nedokázali mladí „vlci“ pretaviť v zisk bodov. Keď v 52. minúte znížil domáci Mlynár na rozdiel jediného gólu, zdalo sa, že by mohli žlto-zelení pomýšľať na dobrý výsledok. Dva gól

7. ŠHT: Žilina – Slovan Bratislava 3:5

Záverečné vystúpenie žilinských siedmakov nemalo prívlastok „víťazné“. V domácom prostredí síce odohrali výborné stretnutie, avšak s víťazným koncom pre hostí. Po nevydarenej prvej tretine, ktorú „vlci“ prehral

8. ŠHT: Slovan Bratislava – Žilina 1:1

Jediným strelcom žilinského MsHKM na ľade Slovana bol útočník Ilovský. Keďže ani domáci nenašli recept na žilinských gólmanov viac ako jedenkrát, zrodila sa v hlavnom meste spravodlivá remíza 1:1.

9. ŠHT: Slovan Bratislava – Žilina 1:1

Posledný duel v sezóne odohrali žilinskí deviataci na ľade Slovana Bratislava a v zápase chudobnom na góly, si pripísali bod, po remíze 1:1. Mladí „vlci“ boli domácim minimálne vyrovnaným súperom, no nedokázali premeniť na gól

Žilinskí šiestaci na Ružomberok cupe bronzoví

Na kvalitne obsadenom medzinárodnom turnaji úspešne reprezentovali materský klub MsHKM Žilina mladí šiestaci. V ťažkej skupine „A“ prehrali iba jeden zápas (s celkovým víťazom turnaja), v boji o bronz však v dramatickom zápase potvr

9. ŠHT: Trenčín – Žilina 6:3

Pomalší rozbeh do stretnutia mali na ľade Trenčína žilinskí deviataci. To ich napokon aj stálo lepší výsledok. Postupne sa „vlci“ zlepšovali a záverečnú tretinu dokonca vyhrali. Strelcami žlto-zelených v tomto zápase boli Dú

8. ŠHT: Trenčín – Žilina 3:3

Jeden z najlepších duelov sezóny odohrali v Trenčíne hráči 8. ŠHT. Po prvej tretine viedli domáci rozdielom jediného gólu, no druhá časť hry už patrila naplno mladým „vlkom“. Ku presným zásahom Olberta, Vydru a Safka sa však

7. ŠHT: Žilina – Trenčín 6:1 (fotogaléria)

Predohrávka predposledného kola nadstavbovej súťaže priniesla súboj Žiliny proti Trenčínu a aj v druhom vzájomnom stretnutí zvíťazili „vlci“. Aj vďaka tomu sa posunuli v tabuľke na 1. miesto, ale doposiaľ vedúci Slovan má k d

6. ŠHT: Žilina – Zvolen 9:1

Iba štrnásť sekúnd v 7. minúte stačilo žilinským šiestakom na dvojgólové vedenie v súboji proti Zvolenu. V prostrednej časti zvýšili svoj náskok štyrmi presnými zásahmi a nepoľavili ani v záverečnej časti hry. Žilinčania pridali t

7. ŠHT: Žilina – Zvolen 6:6

Poriadnu gólovú prestrelku s dramatickým koncom predviedli divákom hráči Žiliny a Zvolena. Domáci síce viedli 4:2, ale o svoj náskok prišli a hostia išli do vedenia 4:5. Potom prišli dve gólové chvíľky žilinského Šmárika, ktorý strho