Detský deň na ľade v Žiline už túto sobotu

V sobotu, 11. októbra 2014 sa ľadový hokej na celom svete prezlečie na dva dni do ružovej farby. Medzinárodná hokejová federácia IIHF (www.iihf.com) vyhlasuje už štvrtý krát Medzinárodný víkend ženského ľadového hokeja.

9. ŠHT: Púchov – Žilina 6:5

Neuveriteľný zápas ako na hojdačke s nešťastným koncom zažili na ľade Púchova žilinskí deviataci. V prvej tretine viedli “vlci” 0:1 aj 1:2, no v strednej časti hry dokázali skóre domáci dvomi gólmi otočiť. O všetkom rozhodl

8. ŠHT: Púchov – Žilina 5:1

S najhorším skóre odišli zo stretnutia proti Púchovu hráči 8. ŠHT. Na ľade svojho súpera nedokázali domácich predčiť v korčuľovaní a hernej istote, čoho výsledkom bola relatívne jednoznačná prehra. O jediný presný zásah “vlk

7. ŠHT: Žilina – Púchov 5:5

Nie veľmi dobre odštartovali duel proti Púchovu hráči 7. ŠHT. Po dvoch tretinách prehrávali mladí “vlci” už 1:4, keď gól domácich strelil Zicho. V záverečnej tretine dokázali žlto-zelení otočiť priebeh stretnutia vo svoj pr

6. ŠHT: Žilina – Púchov 4:4

Žilinskí šiestaci sa v domácom prostredí stretli s rovesníkmi z Púchova, ktorí dokázali úspešne vzdorovať mladým “vlkom”. Desať minút pred koncom duelu to vyzeralo na tesné víťazstvo domácich, no hostia napokon dokázali str

9. ŠHT: Žilina – Lučenec 16:0

Žilinskí deviataci nezaváhali proti “outsiderovi” skupiny Stred, keď v domácom prostredí nasúkali svojmu súperovi 16 gólov. Za povšimnutie stojí 9 kanadských bodov Richarda Koleka (4 góly + 5 asistencií) a dve gólové prihrávky

8. ŠHT: Žilina – Lučenec 16:0

Poriadnu strelnicu si rozprestreli na domácom ľade aj hráči 8. ŠHT. Proti Lučencu sa síce v prvej tretine trochu strelecky trápili, ale napokon z toho bolo poriadne vysoké víťazstvo. Aktivitou a presnými gólovými prihrávkami hýril najmä O

7. ŠHT: Lučenec – Žilina 3:19

Najvyšším víťazstvom proti Lučencu sa môžu pochváliť mladí siedmaci. Na ľade nováčika absolútne dominovali a nechýbalo veľa, aby sa zrodil prvý výsledok so skóre dvoch desiatok na strane MsHKM. Po dobrom rozbehu sa síce “vlci

6. ŠHT: Lučenec – Žilina 4:9

Žilinskí šiestaci cestovali na ďaleký “trip” do Lučenca, kde sa im podarilo získať plný počet bodov. Prvá tretina síce skončila nerozhodne 2:2, ale od druhej dvadsaťminútovky boli žlto-zelení lepším tímom a zaslúžene si o