8. ŠHT: Púchov – Žilina 5:1

S najhorším skóre odišli zo stretnutia proti Púchovu hráči 8. ŠHT. Na ľade svojho súpera nedokázali domácich predčiť v korčuľovaní a hernej istote, čoho výsledkom bola relatívne jednoznačná prehra. O jediný presný zásah “vlk

7. ŠHT: Žilina – Púchov 5:5

Nie veľmi dobre odštartovali duel proti Púchovu hráči 7. ŠHT. Po dvoch tretinách prehrávali mladí “vlci” už 1:4, keď gól domácich strelil Zicho. V záverečnej tretine dokázali žlto-zelení otočiť priebeh stretnutia vo svoj pr

6. ŠHT: Žilina – Púchov 4:4

Žilinskí šiestaci sa v domácom prostredí stretli s rovesníkmi z Púchova, ktorí dokázali úspešne vzdorovať mladým “vlkom”. Desať minút pred koncom duelu to vyzeralo na tesné víťazstvo domácich, no hostia napokon dokázali str

9. ŠHT: Žilina – Lučenec 16:0

Žilinskí deviataci nezaváhali proti “outsiderovi” skupiny Stred, keď v domácom prostredí nasúkali svojmu súperovi 16 gólov. Za povšimnutie stojí 9 kanadských bodov Richarda Koleka (4 góly + 5 asistencií) a dve gólové prihrávky

8. ŠHT: Žilina – Lučenec 16:0

Poriadnu strelnicu si rozprestreli na domácom ľade aj hráči 8. ŠHT. Proti Lučencu sa síce v prvej tretine trochu strelecky trápili, ale napokon z toho bolo poriadne vysoké víťazstvo. Aktivitou a presnými gólovými prihrávkami hýril najmä O

7. ŠHT: Lučenec – Žilina 3:19

Najvyšším víťazstvom proti Lučencu sa môžu pochváliť mladí siedmaci. Na ľade nováčika absolútne dominovali a nechýbalo veľa, aby sa zrodil prvý výsledok so skóre dvoch desiatok na strane MsHKM. Po dobrom rozbehu sa síce “vlci

6. ŠHT: Lučenec – Žilina 4:9

Žilinskí šiestaci cestovali na ďaleký “trip” do Lučenca, kde sa im podarilo získať plný počet bodov. Prvá tretina síce skončila nerozhodne 2:2, ale od druhej dvadsaťminútovky boli žlto-zelení lepším tímom a zaslúžene si o

39. a 40. kolo EXD: Z Nitry s bodom po nájazdoch

Extraligový dorastenecký tím Žiliny sa vo dvoch vložených kolách predstavili na ľade Nitry. Domáci hráči v prvom stretnutí dokázali využiť svoje šance a konto žilinského gólmana zaťažili piatimi gólmi. Vo štvrtok sa herný prejav &#

5. ŠHT: Mladí piataci nestačili na Prievidzu

Svoje ďalšie súťažné stretnutie odohrali cez víkend aj hráči 5. ŠHT, ktorí cestovali do Prievidze. Prvé dve tretiny nevyšli chlapcom spod Dubňa dobre a zlepšený výkon v záverečnej časti hry nestačil na otočenie výsledku.