9. ŠHT: Zvolen – Žilina 2:0

Bez streleného gólu sa zvíťaziť nedá. Stará hokejová pravda, ktorá tentokrát postihla žilinských deviatakov. Pod pustým hradom odohrali vyrovnaný duel, v ktorom však nedokázali streliť gól, a tak odchádzali domov s prázdnymi rukami. 

8. ŠHT: Zvolen – Žilina 4:3

Ani dvojgólové vedenie nemusí v hokeji znamenať konečný úspech. O tejto pravde sa na ľade Zvolena presvedčili žilinskí ôsmaci. V polovici duelu viedli ešte 0:2, no zvýšené úsilie domácich ich priviedlo ku konečnému víťazstvu.

7. ŠHT: Žilina – Zvolen 11:1 (Fotogaléria)

Žilinskí siedmaci si na domácom ľade opäť raz otvorili svoju „strelnicu“. Tentokrát sa stali ich terčom hráči HKm Zvolen, ktorých mladí „vlci“ nešetrili. Po štyroch góloch v každej z dvoch úvodných tretín síce v

6. ŠHT: Martin – Žilina 1:4

Žilinskí šiestaci sa v strede týždňa dobre popasovali so svojim súperom z Martina, keď na jeho ľade dokázali streliť štyri góly a iba jeden inkasovať.

8. ŠHT: Žilina – Martin 5:7

Gólová prestrelka na žilinskom ľade napokon skončila šťastnejšie pre súpera z Martina. Mladí „vlci“ síce v stretnutí viedli už 5:3, no napokon im nebolo súdené tešiť sa z bodov. V záverečnej tretine inkasovali tri góly a z

9. ŠHT: Žilina – Martin 1:2

Tri kolá pred koncom základnej časti privítali mladí „vlci“ na domácom ľade rovesníkov z Martina. Vo vyrovnanom stretnutí sa z najtesnejšieho víťazstva tešili hostia.

Šiestaci v Trebišove na peknom treťom mieste

Hráči 6. ŠHT sa nedávno zúčastnili dvojdňového hokejového turnaja v Trebišove, kde získali bronzové medaile. Postupne podľahli domácemu Trebišovu a Popradu, remizovali so Zvolenom a zvíťazili nad Michalovcami a Spišskou Novou Vsou.