5. ŠHT: Dolný Kubín – Žilina 3:6

MHK Dolný Kubín – MsHKM Žilina 3:6 Góly MsHKM: Dudáš 3, A. Kubala, P. Kubala, Synak. Zostava MsHKM: Pokorný, Čierňava – Franc, Jedličák, Ješeta, Ďurčnaský, Olbert, Puškár – Staríček, Dudáš, Synak – Nemčeková,

9. ŠHT: Žilina – Brezno 8:4

Tréneri a zástupcovia žilinského mládežníckeho klubu MsHKM nechceli nechať v súboji 9. ŠHT proti Breznu nič na náhodu a tím posilnili o troch takzvaných „desiatakov“, ktorí boli napokon strojcami úspechu žlto-zelených. V záp

8. ŠHT: Žilina – Brezno 8:4

Ôsmaci sa v domácom prostredí predstavili proti súperovi z Brezna a nezačali úplne ideálne. Prvú tretinu prehrali 1:2, a tak museli v ďalšom priebehu zapnúť na vyšší stupeň. To sa im aj podarilo a v druhej dvadsaťminútovke otočili skór

7. ŠHT: Brezno – Žilina 4:9

Vyrovnanosť dvoch pätoriek MsHKM v 7. ŠHT potvrdil aj duel na ľade Brezna. „Vlci“ sa od začiatku zahryzli do svojho súpera a postupne zaťažovali konto súpera hráči z oboch formácií. Zaujímavosťou je, že prvých osem gólov žlt

6. ŠHT: Brezno – Žilina 3:12

Na ľade Brezna sa mladí „vlci“ rozbiehali pomalšie a prvá tretina sa skončila bez gólov. Skóre duelu otvorili na začiatku druhej časti hry domáci, ale potom sa strelecky rozbehli aj mladí Žilinčania. V oboch tretinách dokázali s

5. ŠHT: Žilina – Dubnica 17:6

Do svojho zápasového kolotača sa zapojili na konci víkendu aj hráči 5. ŠHT, ktorí v domácom prostredí privítali súpera z Dubnice nad Váhom. Žilinčania boli počas celého duelu lepším tímom a napokon si na svoje konto pripísali jednozna

Hokejová mládež v Žiline sa bavila hokejom

Hokejová mládež v Žiline sa v sobotu 11. októbra pri príležitosti IIHF World Girl´s Ice Hockey weekend 2014  odprezentovala pred celým svetom. „Štvrté najväčšie mesto Slovenska neďaleko hraníc s Českou republikou a Poľskom…

13. a 14. kolo EXD: Cez víkend „vlci“ nebodovali

Ďalšie dve stretnutia v rýchlom slede odohrali aj hráči dorasteneckého MsHKM, ktorí sa predstavili v Liptovskom Mikuláši a v Martine. V prvom zápase na Liptove sa ujali „vlci“ vedenia zásluhou Prášila, ktoré však veľmi rýchlo

9. ŠHT: L. Mikuláš – Žilina 5:1

Dôležitý duel na ľade Liptovského Mikuláša hráči 9. ŠHT nezvládli podľa vlastných predstáv. Po prvej tretine prehrávali iba rozdielom gólu, no v druhej tretine pridali domáci ďalšiu poistku. Na tento moment dokázal odpovedať žilinsk