8. ŠHT: Žilina – Topoľčany 5:6

Jeden zo svojich horších a smolnejších dní, si vybrali cez víkend hráči 8. ŠHT. V domácom prostredí sa proti rovesníkom z Topoľčian relatívne rýchlo ujali vedenia, ale hostia svojou bojovnosťou a chuťou po víťazstve nakoniec pod Dubňo

7. ŠHT: Topoľčany – Žilina 4:13

Ako nadeliť dvojcifernú nádielku, tak na to sú žilinskí siedmaci v tejto sezóne naozaj špecialisti. Ďalší z ich gólových hodov odniesli Topoľčany, ktorým sa puk v sieti zatrepal trinásťkrát za zápas.

6. ŠHT: Ružinov – Žilina 2:3

Skóre duelu otvoril už v 3. minúte hosťujúci Slaninka a Žilinčania ovládali dianie na ľade ružinovského zimného štadióna. V druhej časti hry pridali žlto-zelení Ďalšie dva presné zásahy a zásluhou Jurča a Kubíka išli do trojgólov

7. ŠHT: Ružinov – Žilina 0:9

Vo víťaznom duchu sa nesie aj ďalší ligový týždeň v podaní žilinských siedmakov. Tentokrát si poradili so súperom z hlavného mesta, keď v Ružinove nastrieľali domácim po tri góly v každej tretine.

8. ŠHT: Žilina – Ružinov 6:5 (fotogaléria)

Žilinskí ôsmaci v domácom prostredí prehrávali so súperom z Ružinova po dvoch tretinách už 2:4, no skvelou záverečnou tretinou otočili nepriaznivý stav duelu. Vykupiteľom žilinských snáh sa stal obranca Holečka, ktorý necelé štyri mi

9. ŠHT: Žilina – Ružinov 5:5 (fotogaléria)

Vyzeralo to ako pohodový zápas s jasným výsledkom, avšak ako šmahom ruky sa duel proti Ružinovu zmenil na poriadnu drámu. Mladí „vlci“ viedli v prvej tretine 2:0 a po polovici stretnutia aj 4:1, no remízu museli ratovať až s samotn