7. ŠHT: Slovan Bratislava – Žilina 4:2

Podobný scenár ako duel šiestakov, mal aj zápas žilinských siedmakov proti Slovanu Bratislava. V druhej tretine zrovnal skóre žilinský Mrázik, ale belasí sa dvoma gólmi dostali do rozhodujúceho trháku. V záverečnej časti hry sa opäť str

6. ŠHT: Slovan Bratislava – Žilina 4:2

Žilinskí šiestaci odohrali na ľade Slovana Bratislava vyrovnaný duel, v ktorom sa o konečnom víťazovi rozhodovalo v záverečnej časti hry. Po dvoch tretinách bol totiž stav stretnutia nerozhodný, no poslednú dvadsaťminútovku zvládli o čo

9. ŠHT: Žilina – Zvolen 1:1

Vyrovnané stretnutia s dobrou úrovňou, majú možnosť vidieť priaznivci žiackeho hokeja v nadstavbovej časti 1. ligy. Presne takým bol aj duel medzi Žilinou a Zvolenom, v ktorom od druhej tretiny viedli hostia najtesnejším rozdielom. Domácim s

8. ŠHT: Žilina – Zvolen 6:6 (fotogaléria)

Po víťazstvách a prehre, zaknihovali žilinskí ôsmaci aj tretí možný výsledok v nadstavbe, ktorým bola remíza. V domácom prostredí proti Zvolenu sa duel vyvíjal omnoho lepšie pre hostí, ktorí viedli už 1:4, avšak mladí „vlci̶

6. ŠHT: Trenčín – Žilina 3:6

Výborný, kolektívny výkon podali v Trenčíne aj hráči 6. ŠHT. Už prvá tretina naznačila, že spod hradu Matúša Čáka si chcú odviezť dva body, čo sa im aj podarilo.

7. ŠHT: Trenčín – Žilina 1:4

Tretie víťazstvo v troch dueloch nadstavbovej časti. To je vizitka mladých žilinských siedmakov po výhre nad Duklou Trenčín. Tentokrát to síce nebolo dvojciferné víťazstvo, ale skalp chlapcov z Trenčína, je určite veľmi cenným.

9. ŠHT: Žilina – Trenčín 2:4 (fotogaléria)

Nad sily žilinských deviatakov boli počas uplynulého víkendu hráči Dukly Trenčín. Tí rozhodli o svojom víťazstve gólmi v prvých dvoch tretinách. Domáci „vlci“ svojmu súperovi zdatne konkurovali, no napokon to na viac ako dvojg