9. ŠHT: Žilina – Banská Bystrica 6:3

Ďalšiu dôležitú kapitolu v boji o postup medzi štyri najlepšie tímy stredoslovenského regiónu majú za sebou hráči 9. ŠHT. Tentokrát to bola kapitola so šťastným a víťazným koncom. V súboji proti Banskej Bystrici viedli mladí „

8. ŠHT: Žilina – Banská Bystrica 5:4

Dobrý úvod do stretnutia mali v domácom prostredí proti Banskej Bystrici hráči 8. ŠHT. Po dvoch góloch Bratha a jednom Liptáka viedli v polovici stretnutia už rozdielom troch gólov. Po druhej tretine viedli domáci stále rozdielom troch gólov

7. ŠHT: Banská Bystrica – Žilina 5:9

V gólových hodoch pokračovali hráči 7. ŠHT aj v 10. kole na ľade Banskej Bystrice. Hneď od úvodu obaja aktéri naznačili, že v tomto stretnutí pôjde predovšetkým o súboj ofenzív na oboch stranách. To sa aj potvrdilo a diváci videli v z

6. ŠHT: Banská Bystrica – Žilina 1:5

V desiatom kole stredoslovenského regiónu cestovali hráči 6. ŠHT na ľad Banskej Bystrice, kde sa tešili z plného bodového zisku. Prvé gólové údery „vlkov“ prišli v závere úvodnej časti hry, keď sa najskôr trafil do čierneho

3. HT: Žilina – Martin 8:21

Mladé hokejové nádeje na domácom ľade nestačili na súpera z Martina. Ten nás prestrieľal v pomere 21:8. Aj napriek úspešnému štartu Žiliny,keď sme viedli 2:0 sa stav zápasu rýchlo otočil a výsledok sa už tretiakom nepodarilo zvrátiť

9. ŠHT: Zvolen – Žilina 3:3

Nervy drásajúci boj o postup medzi elitu pokračuje. Svoju ďalšiu kapitolu napísal na ľade Zvolena, kde boli bližšie k víťazstvu „vlci“, ale napokon sa body delili. Po prvej tretine, ktorú vyhrali najtesnejším rozdielom domáci, d

8. ŠHT: Zvolen – Žilina 4:3

Ako sa dá „prešustrovať“ dobre rozbehnutý zápas ukázali vo štvrtok na ľade Zvolen mladí ôsmaci. Po dvoch tretinách viedli nad zdatným súperom 2:3 po dvoch góloch Olberta a jednom Ilovského, avšak ani to na výhru nestačilo. V

7. ŠHT: Žilina – Zvolen 11:2

Iba 54 sekúnd dokázali odolávať zvolenskí hokejisti útočným lavínam „vlkom“ a Mrázik otvoril skóre duelu. Hneď prvá tretina rozhodla o osude stretnutia, keďže domáci súpera vôbec nešetrili a za prvých dvadsať minút mu nas

6. ŠHT: Žilina – Zvolen 8:0

Výborný začiatok mal pre domácich „vlkov“ duel proti Zvolenu, keď už po necelých troch minútach viedli 2:0. Potom sa žlto-zelení síce na chvíľu gólovo odmlčali, ale od druhej časti prostrednej tretiny im to opäť začalo ̶

4. ŠHT: Žilina – Púchov 3:9

Začiatok zápasu nenaznačoval, že by sa pod Dubňom mali z víťazstva tešiť hráči súpera. Žilina vyhrávala až neskôr sa však strelecky prebudil aj Púchov. Ten nakoniec v Žiline vyhral 9:3 .

5. ŠHT: Žilina – Púchov 1:14

Mladí piataci nestačili v domácom prostredí na súpera z Púchova. Po prvých dvoch tretinách prehrávali mladí „vlci“ už 0:11, a tak sa duel v poslednej tretine už len dohrával. Jediný gól žlto-zelených strelil Masaryk.