8. ŠHT: L. Mikuláš – Žilina 6:6

Keď svietil v 46. minúte na svetelnej tabuli stav 2:6, asi nikto na štadióne v L. Mikuláši neveril v to, že by hosťujúci Žilinčania mohli odísť domov bez víťazstva. Hokej je však hra plná zvratov a jeden taký predviedli domáci hráči.

7. ŠHT: Žilina – L. Mikuláš 6:11

Prvá tretina domáceho duelu proti L. Mikulášu priniesla hetrik Samuela Reháka na strane domácich, ale hostia dokázali zaťažiť konto domáceho gólmana dvomi gólmi. V strednej časti hry hostia dokázali strelecky dominovať a položili tým zá

6. ŠHT: Žilina – L. Mikuláš 5:7

V šiestom kole stredoslovenského regiónu privítali mladí „vlci“ na domácom ľade súpera z Liptovského Mikuláša a pod Dubňom sa hral zaujímavý hokej. Hostia sa postupom času dostali až do vedenia 2:5, no v polovici stretnutia sa

Detský deň na ľade v Žiline už túto sobotu

V sobotu, 11. októbra 2014 sa ľadový hokej na celom svete prezlečie na dva dni do ružovej farby. Medzinárodná hokejová federácia IIHF (www.iihf.com) vyhlasuje už štvrtý krát Medzinárodný víkend ženského ľadového hokeja.

9. ŠHT: Púchov – Žilina 6:5

Neuveriteľný zápas ako na hojdačke s nešťastným koncom zažili na ľade Púchova žilinskí deviataci. V prvej tretine viedli „vlci“ 0:1 aj 1:2, no v strednej časti hry dokázali skóre domáci dvomi gólmi otočiť. O všetkom rozhodl

8. ŠHT: Púchov – Žilina 5:1

S najhorším skóre odišli zo stretnutia proti Púchovu hráči 8. ŠHT. Na ľade svojho súpera nedokázali domácich predčiť v korčuľovaní a hernej istote, čoho výsledkom bola relatívne jednoznačná prehra. O jediný presný zásah „vlk

7. ŠHT: Žilina – Púchov 5:5

Nie veľmi dobre odštartovali duel proti Púchovu hráči 7. ŠHT. Po dvoch tretinách prehrávali mladí „vlci“ už 1:4, keď gól domácich strelil Zicho. V záverečnej tretine dokázali žlto-zelení otočiť priebeh stretnutia vo svoj pr

6. ŠHT: Žilina – Púchov 4:4

Žilinskí šiestaci sa v domácom prostredí stretli s rovesníkmi z Púchova, ktorí dokázali úspešne vzdorovať mladým „vlkom“. Desať minút pred koncom duelu to vyzeralo na tesné víťazstvo domácich, no hostia napokon dokázali str