6. ŠHT: Martin – Žilina 1:4

Žilinskí šiestaci sa v strede týždňa dobre popasovali so svojim súperom z Martina, keď na jeho ľade dokázali streliť štyri góly a iba jeden inkasovať.

8. ŠHT: Žilina – Martin 5:7

Gólová prestrelka na žilinskom ľade napokon skončila šťastnejšie pre súpera z Martina. Mladí „vlci“ síce v stretnutí viedli už 5:3, no napokon im nebolo súdené tešiť sa z bodov. V záverečnej tretine inkasovali tri góly a z

9. ŠHT: Žilina – Martin 1:2

Tri kolá pred koncom základnej časti privítali mladí „vlci“ na domácom ľade rovesníkov z Martina. Vo vyrovnanom stretnutí sa z najtesnejšieho víťazstva tešili hostia.

Šiestaci v Trebišove na peknom treťom mieste

Hráči 6. ŠHT sa nedávno zúčastnili dvojdňového hokejového turnaja v Trebišove, kde získali bronzové medaile. Postupne podľahli domácemu Trebišovu a Popradu, remizovali so Zvolenom a zvíťazili nad Michalovcami a Spišskou Novou Vsou.

Siedmaci na turnaji v S. N. Vsi strieborní

Po vianočných sviatkoch sa hráči 7. ŠHT zúčastnili kvalitne obsadeného medzinárodného turnaja v Spišskej Novej Vsi, kde si počínali veľmi dobre. V štyroch dueloch trikrát zvíťazili a v rozhodujúcom stretnutí prehrali s neskorším ví

Veselé Vianoce a šťastný nový rok

Vedenie MsHKM Žilina, s.r.o. želá všetkým mládežníckym hráčom, trénerom, rodičom, či priateľom žilinského hokeja, príjemné prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré v novom roku 2015.