Dobrovolníci a mládežnícki tréneri zútulnili prostredie šatní

Mládežnícki tréneri za podpory dobrovoľníkov a rodičov mladých hokejistov, využili svoj voľný čas v uplynulom týždni na vymaľovanie šatní viacerých tímov MsHKM v projekte „Naše Mesto“.

Takéto aktivity každoročne  organizujú neziskovky, školy, škôlky, miestne inštitúcie, ale aj dobrovoľníci. Organizátori získavajú na nákup nevyhnutného materiálu a náradia pre dobrovoľníkov menší grant od Nadácie Pontis. Tento rok sa ušlo aj mládežníckemu hokejovému klubu MsHKM Žilina a za pomoci dobrovoľníkov z automobilky KIA a trénerov mládeže, sa podarilo skrášliť a vymaľovať kabíny piatich tímov MsHKM Žilina. „Sme radi, že sme sa mohli vďaka Nadácii Pontis zapojiť do projektu Naše Mesto. Je to pre nás všetkých nová skúsenosť, kedy reálne spolupracujeme s partnerskou organizáciou, ktorá nemá s hokejom takmer nič spoločné,“ nechal sa počuť konateľ hokejového klubu spod Dubňa Daniel Rančák, ktorý pokračoval: „Pracovali sme v príjemnej atmosfére ľudí, ktorí chcu pomáhať, za čo im patrí naša vďaka. Podarilo sa nám vďaka podpore dobrovoľníkov, rodičov a našich mládežníckych trénerov vymaľovať 5 šatní na zimnom štadióne v Žiline. Práve takáto aktivita pomôže spríjemniť prostredie, v ktorom počas sezóny naši mládežníci trávia niekoľko hodín denne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Attachment