Inventarizácia hokejovej výstroje HP, HPP a MŽ

Vážení rodičia hráčov hokejovej prípravky, predprípravky a mladších žiackych ročníkov. Vedenie MsHKM vás touto cestou vyzýva k inventarizácii hokejovej výstroje, ktorú vaše deti dostali do užívania v minulých hokejových sezónach.

Ak teda má váš syn, alebo dcéra výstroj nafasovanú z hokejového klubu MsHKM Žilina, je treba v určených termínoch prísť skompletovať a skontrolovať nami zapožičané veci. Ak vášmu dieťaťu bude výstroj dobrá aj do ďalšej sezóny, táto mu zostane v užívaní aj naďalej. Ak mu však bude malá, alebo nepoužiteľná, posunie sa do užívania menším deťom, alebo bude opravená.

Viac informácií získate na telefónnom čísle 0911 660 901 (p. Rančák).

 

Termíny inventarizácie hokejovej výstroje:

Streda, 31. mája 2017 od 18.00 do 19.30 h – zimný štadión, sklad pri posilňovni

Pondelok, 5. júna 2017 od 17.00 do 19.00 h – zimný štadión, sklad pri posilňovni

Streda, 7. júna 2017 od 17.00 do 19.00 h – zimný štadión, sklad pri posilňovni

Attachment