Kadeti (1. kolo nadstavby): HK ŠKP Bratislava – MsHKM Žilina 3:3

Zaujímavú konfrontáciu majú v 1. kole nadstavby ligy kadetov za sebou žilinskí „vlci“. Prvým súperom v druhej časti súťaže bol seniorsky tím žien Slovenska, ktorý pôsobí pod hlavičkou HK ŠKP. „Vlci“ v zápase trikrát prehrávali, ale vždy sa im podarilo vyrovnať. Záverečnú remízu dosiahli hosťujúci hráči v power-play, keď strelu agilného Jedličáka, tečoval pod brvno domácej brankárky Cvacho. 

1. kolo nadstavby

HC ŠKP Bratislava/SR ženy – MsHKM Žilina 3:3 (1:0, 1:2, 1:1)

Góly MsHKM: 26. Staríček (Cvacho, Puškár), 35. Puškár (Cvacho), 60. Cvacho (Jedličák).

Zostava MsHKM: Pokorný – Ješeta, Súkeník, Staríček, Puškár, Cvacho – Jedličák, Franc, Ficek, Tichý, Masaryk – A. Kuriak, Olbert, M. Kuriak, Duľa, Tretinár. Tréneri: M. Meluš, R. Kašša.  

Attachment