Kadeti (2. kolo nadstavby): MsHKM Žilina – Ružinov Bratislava 3:4

Druhé kolo nadstavby v kategórii kadetov začali „vlci“ dobre a v 5. minúte duelu proti Ružinovu otvoril skóre Duľa. V 11. minúte však prišiel 65 sekundový výpadok žlto-zelených, počas ktorého inkasovali tri góly. Do bránky domácich prišiel Pokorný, avšak ani on nezabránil štvrtému gólu hostí. Záver duelu patril domácim, avšak dva góly v závere (druhý v power-play), už len kozmeticky upravili ich prvú prehru v nadstavbovej časti. 

2. kolo nadstavby

MsHKM Žilina – HK Ružinov Bratislava 3:4 (1:4, 0:0, 2:0)

Góly MsHKM: 5. Duľa (Ficek), 57. Jedličák (Franc), 60. Staríček (Puškár, Súkeník). 

Zostava MsHKM: Čierňava, Pokorný – Súkeník, Ješeta, Cvacho, Puškár, Staríček – Jedličák, Franc, Ficek, Duľa, Tretinár – Pálfy, Beňuš, Masaryk, Olbert, Tichý. Tréneri: M. Meluš, R. Kašša.