Kadeti (5. kolo nadstavby): MsHKM Žilina – HK Levice 8:1

Ďalšie víťazstvo v nadstavbovej časti získali v domácom prostredí hráči kadetov. Proti Leviciam počas celého zápasu dominovali, čo dokázali pretaviť do ôsmich gólov. Šancu v kategórii kadetov dostalo opäť viacero mladších hráčov, ktorí sa nestratili a vekom ešte len siedmak Tomašec, si vo svojej premiére v tejto kategórii, pripísal gól a asistenciu. 

5. kolo nadstavby

MsHKM Žilina – HK Levice 8:1 (3:1, 1:0, 4:0)

Góly MsHKM: 4. Štefánik (Staríček), 12. Cvacho (Staríček, Ješeta), 18. Cvacho (Štefánik), 33. Jedličák (Cvacho), 43. Staríček (Tomašec), 47. Tichý (Sluka), 47. Staríček, 60. Tomašec (Staríček). 

Zostava MsHKM: Kubiridžák – Pálfy, Ješeta, Staríček, Štefánik, Cvacho – Jedličák, Franc, Masaryk, Tomašec, Dadaj – Sluka, Šmárik, Ficek, Vrbinská, Tichý – Duľa, Tretinár. Tréneri: M. Meluš, R. Kašša. 

 

Attachment