Kadeti (7. kolo nadstavby): MsHKM Žilina – HOBA Bratislava 3:3

Žilinskí kadeti privítali v 7. kole nadstavby lídra tabuľky a hráči HOBY predviedli na žilinskom ľade, prečo okupujú predné priečky tabuľky. Lepšie začali domáci, ktorí išli do vedenia zásluhou presilovkovej strely Pálfyho. Hostia vyrovnali v 13. minúte a v druhej časti pridali dva ďalšie gólové zásahy. Späť do hry sa vrátili „vlci“ v poslednej minúte prostrednej časti hry, keď sa trafil Puškár. Zaslúženú deľbu bodov zabezpečil v 57. minúte po skrumáži pred bránkou súpera, domáci útočník Cvacho. 

7. kolo nadstavby

MsHKM Žilina – HOBA Bratislava 3:3 (1:1, 1:2, 1:0)

Góly MsHKM: 7. Pálfy (Cvacho), 40. Puškár (Ješeta, Cvacho), 57. Cvacho (Puškár). 

Zostava MsHKM: Pokorný – Ješeta, Pálfy, Staríček, Puškár, Cvacho – Jedličák, Franc, Ficek, Tichý, Masaryk – Šmárik, Olbert, Tretinár, Duľa, M. Kuriak – A. Kuriak, Beňuš. Tréneri: M. Meluš, R. Kašša.