Kadeti (8. kolo nadstavby): MsHKM Žilina – HK ŠKP Bratislava 1:2

Druhú polovicu nadstavbovej časti odštartovali žilinskí kadeti v domácom prostredí, kde privítali seniorské reprezentantky z projektu pod hlavičkou HK ŠKP. Súperky začali aktívnejšie, keď po pár sekundách zvonila žrď konštrukcie domácej bránky. Ospalý úvod žlto-zelených využili v 7. minúte, kedy sa presadili z medzikružia. Do druhej tretine vybehli na ľad draví „vlci“, ktorých však na chvíľu utlmil druhý gól ŠKP. Potom už ľad patril domácim, avšak z viacerých prečíslení a čistých gólových šancí, dokázal skórovať iba Duľa. Do konca sa už skóre nezmenilo, a tak sa zrodila najtesnejšia prehra Žilinčanov.  

8. kolo nadstavby

MsHKM Žilina – HK ŠKP Bratislava 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Gól MsHKM: 25. Duľa (Franc).

Zostava MsHKM: Pokorný – Ješeta, Pálfy, Staríček, Tichý, Cvacho – Franc, Jedličák, Ficek, Duľa, Tretinár – Šmárik, A. Kuriak, Beňuš, Vrbinská, Masaryk. Tréneri: M. Meluš, R. Kašša.