Nábor

Chceš sa stať VLKOM?

V našom klube prebieha nábor celoročne pod názvom “Staň sa aj ty VLKOM”, ktorý je určený pre deti od 5 do 10 rokov. Stačí len málo a môžeš sa aj ty stať budúcim šamiónom a hrať v klube s bohatou históriou. Trénovať ťa budú kvalifikovaní tréneri MsHKM Žilina.

Čo je potrebné na prvý tréning?

Na prvý tréning úplne stačí, keď bude mať dieťa akúkoľvek prilbu, korčule, rukavice (napríklad aj lyžiarske…), chránič lakťov a kolien (stačia aj in-line…) a hokejku.
Chlapci a dievčatá nemusia vedieť korčuľovať, to ich naučíme my!
V prípade záujmu Vám môže hokejový klub zapožičať hokejový výstroj.

Čo je vhodné spraviť na prvom tréningu?

• Na prvom tréningu sa prosím hláste u hlavného trénera prípravky Mareka Majtána. Svoj telefonicky kontakt a tiež ostatné požadované iniciály im prosím nahláste formou vyplneného evidenčného listu, ktorý majú tréneri k dispozícii.
  • Na tréning je potrebné prísť cca 20 minút pred jeho začiatkom, v hosťovskej šatni tréningovej hale môžu rodičia pomôcť dieťa prezliecť do výstroja, ktorý si predprípravkári po skončení tréningu berú so sebou domov
  • Na tréning prosím prineste dieťaťu aj fľašu s nápojom, ktorú si vezme so sebou na ľadovú plochu. Počas tréningu je nutné dodržiavať pitný režim. Fľašu naplňte vlažnou vodou, prípadne vlažným čajom.
  • Počas tréningu nie je povolený vstup rodičov na striedačky, tréning svojich ratolestí môžu sledovať z vyhradených priestorov na tribúnach, v prípade tréningovej haly za mantinelmi, alebo v prechodovej časti chodby.

Kde a kedy?

Pravidelné tréningy vekovej kategórie “1.HPP” sa konajú v tréningovej hale Zimného štadióna Žilina
Termíny tréningov nájdete na klubovej stránke vpravo – Rozpis tréningov MsHKM

Tréningy sa spravidla konajú v sobotu, nedeľu v ranných hodinách a v pondelok v popoludňajších hodinách. Suchý tréning býva v piatok v telocvični Základnej školy Vendelína Javorku na Hlinách v poobedných hodinách.

Koľko ma to bude stáť?

Vieme, že prvé krôčiky na ľade bývajú nie len ťažké, ale aj finančne náročné. Prvé dva týždne sú pre Vaše dieťa bezplatné, aby ste zistili či ho to bude baviť. Je ale potrebné vypísať krátky formulár a odovzdať ho trénerovi. Najneskôr po tomto termíne je potrebné vypísať Zmluvu o poskytovaní služieb a na základe nej, Vám budú posielané faktúry za tréningové služby. Jedna sezóna v predprípravke stojí 290,-EUR (sezóna začína od mája bežného roka do apríla nasledujúceho roka: 10,-EUR letná príprava, od septembra do apríla 35,-EUR/mesiac). Tento ročný poplatok sa uhrádza v mesačných splátkach. V prvej sezóne platí dieťa alikvotnú časť poplatku, od mesiaca kedy začalo navštevovať tréningy. Za každú ďalšiu sezónu sa platí celý ročný poplatok bez rozdielu kedy ju začal navštevovať.

Poplatky 2017/2018

Telefonické prihlasovanie a ďalšie informácie
• Marek Majtán – tel. +421 908 693 487
• Róbert Rehák – tel. +421 911 331 007