Play-off EXJ: Juniori MsHKM pozývajú na štvrťfinále proti Popradu

Najstarší mládežnícky tím v Žiline pozýva všetkých priaznivcov, rodičov a fanúšikov ľadového hokeja na štvrťfinálové súboje proti víťazovi základnej časti z Popradu. Po prvých dvoch dueloch pod Tatrami je stav nerozhodný 1:1, a tak budú zápasy pod Dubňom veľmi dôležité. 

Žilinskí juniori sa v Poprade pochlapili a hneď úvodný duel série hranej na tri víťazné zápasy, ovládli. Zvíťazili na ľade favorizovaného súpera 4:6 a ujali sa vedenia. Domáci v druhom stretnutí zapli svoj motor na ešte vyššie obrátky a po víťazstve 3:0 sa im podarilo vyrovnať sériu. Zápasy na žilinskom ľade budú teda mať z hľadisku vývoja celej série, kľúčový význam.

Vedenie MsHKM, realizačný tím juniorov a aj všetci hráči, touto cestou pozývajú všetkých hokejových priaznivcov na zápasy proti Popradu, ktoré sa uskutočnia v nedeľu a pondelok. Vstup pre všetkých je zdarma..

Program domácich duelov vo štvrťfinále play-off:

NEDEĽA (3. 3. 2019 o 17.00 h): MsHKM Žilina – HK ŠKP Poprad

PONDELOK (4. 3. 2019 o 17.00 h): MsHKM Žilina – HK ŠKP Poprad

 

Hráči juniorského tímu MsHKM sa tešia na domáce stretnutia v play-off proti Popradu

Attachment