Pomôžte skrášliť prostredie pre mladých hokejistov

Vážení rodičia a priatelia hokeja…Touto cestou vás chceme požiadať o pomoc pri realizácii projektu prostredníctvom akcie „Naše mesto“.

Do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku sa už po jedenásty krát zapoja firemní zamestnanci, dobrovoľníci zo samosprávy, neziskového sektora aj širokej verejnosti, aby pomohli skrášliť, vyčistiť a zlepšiť mesto, v ktorom žijú. Prvý ročník sa uskutočnil v roku 2007 v Bratislave a postupne sa pridávali aj ďalšie mestá. Do ôsmeho ročníka sa ich aktívne zapojilo štrnásť.

V rámci podujatia sa prostredníctvom realizovaných aktivít dostáva reálnej pomoci konkrétnej organizácii a mestu, či už vo forme manuálnej práce alebo cez aktivity zamerané na odovzdávanie skúseností a vedomostí. 

Po prvýkrát sa podarilo uspieť v tomto projekte aj hokejovému klubu MsHKM Žilina, a tak sme získali materiálnu pomoc na vymaľovanie šatní a spoločných priestorov na zimnom štadióne v Žiline. Ak teda máte čas a chuť priložiť ruku k dielu, všetci budete vítaní v piatok, 9. júna 2017 od 9.00 h do 14.00 h. Spoločne zútulníme priestory vašich ratolestí pred novou sezónou. Priniesť si treba staršie oblečenie a chuť pomôcť!!!

 

Attachment