Predohrávka 49. a 50. kola EXD: Dva body v súboji s B. Bystricou

Počas uplynulého týždňa mali na programe žilinskí dorastenci predohrávky 49. a 50. kola extraligy, v ktorých privítali na domácom ľade „baranov“ spod Urpína. V prvom dramatickom stretnutí sa rozhodlo až v predĺžení a dvojbodovým žilinským hrdinom sa stal obranca Hrubo, ktorý skóroval v presilovej hre. Na druhý deň sa už „vlkom“ nedarilo a po vysokej prehre ďalšie body nepridali.49. kolo

MsHKM Žilina – HC ´05 Banská Bystrica 4:3pp (2:1, 1:1, 0:1, 1:0) 

Góly MsHKM: 10. Kocúr, 16. Ščasník (Mrázik), 40. Šteiniger (Kráľ), 63. Hrubo (Ščasník, Myšiak).

Zostava MsHKM: Sihelský – Kocúr, Hrubo, Ščasník, Faltínek, Mrázik – Myšiak, Kráľ, Kuric, Šteiniger, Vrbica – Dorofeev, Slaninka, Brath, Dudáš, Lopušan – Súkeník, Pleva, Gašpierik, Danylenko. Tréneri: R Rehák, J. Kocúr.


50. kolo

MsHKM Žilina – HC ´05 Banská Bystrica 3:7 (1:3, 1:1, 1:3)

Góly MsHKM: 16. Ščasník (Mrázik, Faltínek), 24. Danylenko (Dudáš, Vrbica), 57. Mrázik (Slaninka).

Zostava MsHKM: Sihelský, Cyprich – Kocúr, Hrubo, Ščasník, Faltínek, Mrázik – Myšiak, Kráľ, Kuric, Šteiniger, Lopušan – Pavlovič, Dorofeev, Danylenko, Dudáš, Vrbica – Slaninka, Súkeník, Pleva, Gašpierik, Kubík. Tréneri: R Rehák, J. Kocúr.