Tradičná akcia „Deti na hokej“ opäť aj na žilinskom ľade (fotogaléria)

Už štvrtý ročník akcie „Deti na hokej“, ktorý organizuje SZĽH, zavítal aj tentokrát do mesta pod Dubňom. Mládežnícki tréneri, rodičia, funkcionári MsHKM a dobrovoľníci sa opäť postarali o najmladších adeptov krásneho zimného športu. 

Nedeľné popoludnie tak opäť raz patrilo rozžiareným detským tváričkám, spokojným úsmevom rodičov, ale aj pár slzičkám po nevydarenom korčuliarskom úkone, či páde. Napriek tomu, zo zimného štadióna v Žiline, opäť raz odchádzali spokojní a pohybom nadšení záujemcovia o korčuľovanie a ľadový hokej. 

Sme veľmi radi, že sa nám aj tento rok podarilo v spolupráci so SZĽH zorganizovať akciu Deti na hokej. Pre veľký záujem viacerých miest, nie je ľahké sa dostať do kalendára akcií SZĽH. Aj tento rok sa deti mohli tešiť z Goolyho, usmiatých trénerov a teplého čaju s darčekmi,“ rozhovoril sa konateľ žilinského MsHKM Daniel Rančák a pokračoval: „Tieto akcie sú veľmi prospešné pri vytváraní kladného vzťahu detí k pohybovým aktivitám a tým k nastaveniu správnej životosprávy. Chcem poďakovať trénerom, rodičom, ktorí dobrovoľne pomáhali pri organizovaní tejto akcie, ako aj mestu Žilina, za poskytnutie ľadovej plochy.

 

 

Attachment