Žilinskí siedmaci ocenení za sezónu 2017/2018

Koniec letnej prípravy spríjemnila hráčom budúcich ôsmakov milá ceremónia, pri ktorej im konateľ MsHKM Daniel Rančák a riaditeľka ZŠ V. Javorku Jana Popluhárová Čellárová odovzdali medaile, diplom a pohár za 3. miesto v stredoslovenskom regióne.

Zverenci trénerskej dvojice Marián Meluš a Lukáš Lizák si v minulom ročníku stredoslovenského regiónu počínali veľmi dobre a po 32 kolách základnej časti sa im ušla bronzová priečka. „Gratulujeme hráčom, trénerom 7. ŠHT a v neposlednom rade rodičom, ktorí podporujú svoje ratolesti, k peknému umiestneniu v rámci stredoslovenského regiónu. Je to výsledok ich niekoľko ročnej driny a svedomitej práci v tréningovom procese. Výsledok ale nie je to najpodstatnejšie pri práci s mládežou, ale je to také malé zadosťučinenie za celosezónnu prácu,“ povedal konateľ MsHKM Žilina Daniel Rančák.

Hráči MsHKM Žilina, ktorí sa pričinili o zisk bronzových medailí v sezóne 2017/2018:

Sagan, Maník, Pokorný, Čierňava, Tomašec, Lašš, M. Kuriak, Duľa, Srba, Tretinár, Kopásek, Sluka, O. Kleja, A. Kleja, Ako, Šmárik, Beňuš, Holeša, Maťaťa, Harvánek, A. Kuriak, Šubjak, Figura, Jedličák, Masaryk, Dadaj, Vrbinská, Ficek, Franc, Kopij.

Attachment